Migros iPhone 11 Kampanyası Başladı – Stoklar Ne Kadar?

1
26447

Migros iPhone 11 kampanyası, kısa süre önce yapılan bir duyuru ile gündeme gelmişti. Müthiş Cuma indirimleri dedikleri indirimler kapsamında iPhone 11 akıllı telefonlarının uygun fiyata satılacağı söylenmiş ve kampanyanın stoklarla sınırlı olacağı duyurulmuştu.

Şimdi hem stok miktarı konusunda hem de fiyatlar konusunda kesin rakamlar ortaya çıktı. Bugün için geçerli olan ve 27 Kasım tarihine kadar devam edecek olan kampanyanın detaylarına bakalım.

Migros iPhone 11 Kampanyası – Telefon Fiyatları

Yapılan açıklamaya göre telefonların fiyatları 7.699 TL yerine 6.799 TL olacak. Yani neredeyse 1000 TL civarında bir indirim yapılmış olacak.

iPhone 11 ile sunulan tüm renk seçenekleri için geçerli olan kampanyanın hangi mağazalarda olacağı konusunda da bilgi var. Buna göre 5M Migros mağazalarında telefonları görebileceksiniz.

Asıl merak edilen konu ise farklı. Daha doğrusu fiyat kadar merak edilen bir başka kısım daha var orası da stokların sayısı.

Migros iPhone 11

Migros her sene Kasım döneminde aynı indirimleri yapıyor. Bu sene de aynı şey geçerli oldu ama bu sene stoklar biraz daha az tutuldu. Stok adedi 475 olarak açıklandı.

Stokların çok kısa bir süre içerisinde tükeneceğini düşünüyoruz. Belki de bu yazıyı yazarken çoktan stoklar tükenmiş olacak. Yenileme durumu olacak mı belli değil. Geçen senelerde yenilenmedi ama aşırı ilgi gelmesi durumunda belki kampanya yenilenebilir çünkü daha 27 Kasım tarihine kadar zaman var.

Eğer kampanya hakkında bir yenileme haberi gelirse ya da Migros iPhone 11 kampanyasında bir değişiklik yaşanırsa yine bu konuda da paylaşımlara yer vereceğiz. Bakalım stoklar konusunda iyi bir haber gelecek mi? Çünkü 475 telefon gerçekten az bir stok.

Önceki İçerikApple M1 İşlemcinin Desteklediği Uygulamalar – Tam Liste!
Sonraki İçerikApple TikTok Hesabını Aktif Etti – Binlerce Takipçi Yağdı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?