Migros iPhone 11 İndirimi Başladı! İşte Fiyatlar

0
4955

Dönem dönem olsa da Migros, elektronik bölümünde Apple ürünleri için kampanyalar düzenlemekte. Sabah saatlerinde AirPods kablosuz kulaklık modelleri için yapılan indirimden söz etmiştik. Kablosuz kulaklık modelleri için sunulan indirim bir yana, aynı kampanya kapsamında iPhone 11 akıllı telefonlarında da indirim başlatıldı. Migros iPhone 11 indirimi ilk defa yapılmıyor.

Daha öncesinde de birkaç kez benzeri indirim kampanyaları yapılmıştı ve hatta Migros’un sunmuş olduğu bu indirim kampanyaları da meşhur bir hale gelmişti. Gösterilen ilgi sosyal medyada da dile getirilmişti. Alışkın olduğumuz bu kampanyalara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Peki, indirim sonrasında telefonların fiyatı nasıl değişti?

İlginizi Çekebilir: Migros Marketlerde Airpods Kampanyası Başladı

Migros iPhone 11 İndirimi için Açıklanan Fiyatlar

Normalde telefonun satış fiyatının Migros üzerinden 7699 TL olduğu görülüyor. İndirim kapsamında ise 64 GB versiyon için fiyatların 7.249 TL’ye düşürüldüğü açıklandı.

Tüm renkler için geçerli olan indirim 22 Şubat tarihinde başladı. Bugün geçerli olan indirimde son tarih ise 28 Şubat olarak belirtildi. Sadece 6 günlük bir indirim söz konusu.

Migros iPhone 11 indirimi

Burada kullanıcıların bilmesi gereken ise stok sayısı. Telefonların stok sayısı çok yüksek değil. 1350 adet stok sunulduğu görülüyor. Bir de bu stokların sadece 5M Migros mağazalarında geçerli olduğu görülmekte.

Pro modelleri için herhangi bir indirim olacak mı derseniz henüz bu modeller için indirim gözükmüyor. Kısa vadede geçerli olacak indirim tekrarlanır mı derseniz onu da net olarak bilemiyoruz. Bir değişiklik durumunda yine bilgi veririz.

Önceki İçerikMigros Marketlerde Airpods Kampanyası Başladı
Sonraki İçerikÜcretsiz iPhone zil sesi indirebileceğiniz siteler
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?