Migros, 5.999 TL’ye iPhone 11 Satacak

0
1123

Müthiş Cuma indirimleri kapsamında, dev market zincirlerinin ardı ardına hamleler yapmaya başladığını görüyoruz. Bu noktada e-ticaret devlerinden yeni adımlar gelirken, bir yandan da market zincirleri harekete geçmiş durumda. Bu noktada son olarak Migros Müthiş Cuma indirimleri duyuruldu. Birçok ürünün indirime gireceği indirim etkinliğinde en çok dikkat çeken ürün ise iPhone 11 olacak. Öyle ki Migros 5.999 TL’ye iPhone 11 satışı yapacağını duyurdu.

5.999 TL’ye iPhone 11 Geliyor

Migros Müthiş Cuma indirimleri kapsamında iPhone 11 akıllı telefonlarının fiyatında 2000 bin TL gibi bir indirim yapılacak. Açıkçası özellikle iPhone akıllı telefonlarında benzerine çok rastlamadığımız indirimle beraber iPhone 11 akıllı telefonları 5.999 TL ile alıcı bulacak.

Telefonun 64 GB versiyonunun satılacağı kampanyada toplamda 2 bin TL gibi bir indirim söz konusu olacak. Üstelik indirim için herhangi bir renk sınırlaması da söz konusu değil. İndirimlerin tüm renkler için geçerli olacağı belirtiliyor. Burada kullanıcıların tek dikkat etmesi gereken nokta ise stoklar olacak.

5.999 TL’ye iPhone 11

5.999 TL’ye iPhone 11 kampanyasının stoklarla sınırlı olacağı açıklandı. Unutmadan indirimin hangi tarihler arasında geçerli olacağını da belirtelim. Paylaşılan bilgilere göre indirimler 26 Kasım ile 29 Kasım arasında geçerli olacak. Stoklarla sınırlı olacak olan telefonların 5M Migros mağazalarında satışa çıkacağını da ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: iPhone 11 İncelemesi – Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Kullanıcıların 5M Migros mağazalarını ziyaret etmesi ve stoklar bitmeden telefonlara yetişmesi gerekiyor. Stok sayısı konusunda herhangi bir bilgi yok. Yani hangi mağazada kaç adet iPhone 11 satılacağı konusunda bir bilgi yok. 5.999 TL’ye iPhone 11 kampanyasının ne kadar ilgi göreceğine bağlı olarak stokların kısa sürede tükenmesi söz konusu olabilir.

Önceki İçerikXiaomi Mi Watch vs Apple Watch Series 5 Karşılaştırması
Sonraki İçerikApple, iPad Pro Temalı Yeni Reklam Filmini Yayınladı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?