MediaMarkt Eski Telefonu Getir iPhone 12 Mini’yi Götür Kampanyası – Tüm Detaylar

2
3112

MediaMarkt eski telefonu getir iPhone 12 Mini’yi götür kampanyası, iPhone 12 serisine geçmek isteyenler için değerlendirilebilecek olan bir kampanya. Daha önce Teknosa ve Hepsiburada tarafından yapılan kampanyalara yer verdik. Şimdi MediaMarkt için bir kampanyamız var ve bu kampanyanın da detaylarına bakalım istedik.

Evet. Başta söylediğimiz gibi iPhone 12 Mini almak istiyorsanız değerlendirebileceğiniz bir kampanya ama nasıl şartları var ve nasıl avantajlar sunuluyor?

İlginizi Çekebilir: Teknosa Eski iPhone’u Getir Yeni iPhone’u Götür Kampanyası Detayları

MediaMarkt Eski Telefonu Getir iPhone 12 Mini’yi Götür Kampanyası için Kilit Noktalar

Bu kampanyanın diğer eski telefonu getir yeni telefonu götür kampanyalarından bir farkı var. Teknosa ve Hepsiburada tarafından düzenlenen kampanyada, eski telefonlar için bir fiyat belirleme alanı vardı.

Teknosa bunun için bir bilgilendirme grafiği yayınlamıştı ve Hepsiburada tarafından da telefonunuzun fiyatını gösteren bir başvuru aracı kullanılmıştı. MediaMarkt için işler biraz daha farklı.

Sadece mağazalarda geçerli olan kampanyada telefonunuz için fiyatı, kontrolden sonra veriyorlar. Telefonunuzu mağazaya götürüyorsunuz ve uzman kişilerce telefonunuz inceleniyor.

MediaMarkt Eski Telefonu Getir iPhone 12 Mini'yi Götür Kampanyası

Bunun neticesinde size bir fiyat söyleniyor. Yani fiyatı önceden bilmiyorsunuz. Sonrasında eğer verilen tutarı kabul edecek olursanız, bu tutarda bir hediye çeki alıyorsunuz.

Eğer hediye çekinizi iPhone 12 Mini akıllı telefonlarını almak için kullanacak olursanız, bu durumda sizin için ekstra olarak bir de 500 TL indirim uygulanıyor. Telefonu 5.799 TL’den başlayan fiyatlarla alabileceğiniz söyleniyor.

5.799 TL fiyat için hesaplama ise iPhone X 64 GB akıllı telefonu üzerinden yapılmış. Sorunsuz bir iPhone X 64 GB akıllı telefonu götürdüğünüz zaman 3700 TL ile telefonu satabiliyorsunuz. iPhone 12 Mini alırsanız bunun üzerine bir 500 TL daha ekleniyor.

Diğer telefonlar için miktar dediğimiz gibi mağazada belirlenecek. Bunlara ek MediaMarkt iPhone kampanyası için bilmeniz gereken son şey ise tabii ki süre. Sürenin çok uzun tutulmayacağı söylenmekte.

Zaten kampanya Ocak ayının ilk haftasında başlamıştı. Son tarih ise 31 Ocak olarak gözüküyor. Bu tarihten sonra yeni bir kampanya başlatılmasını beklemek gerekecek. Kampanya konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz ya da öğrenek istediğiniz farklı şeyler varsa, MediaMarkt müşteri hizmetlerine de danışabilirsiniz.

Önceki İçerikiOS 12.5.1 Sürümü Yayınlandı – Hangi Telefonlara Geldi?
Sonraki İçerikHangi Apple Watch’u satın almalıyım? ( 2021)
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?