MagSafe Duo’yu Bir de Bu Videoda Görün

0
163

MagSafe Duo, iPhone için en iyi aksesuar modellerinden biri olacak. Çünkü bu kez sadece iPhone için gelen bir aksesuar yerine, çok amaçlı bir aksesuarla karşı karşıyayız. iPhone için işlevsel olarak olan bu cihaz aynı zamanda Apple Watch akıllı saatleri için de işlevsel olacak.

Üstelik bunu aynı anda yapabileceksiniz. Sadece Apple ürünleri değil, Qi sertifikasını destekleyen tüm cihazların yeni kablosuz şarj pedi ile şarj edilmesine de izin verilecek. Yani sizin anlayacağınız yepyeni ve pratik bir kablosuz şarj aleti geliyor.

MagSafe Duo Videoda Gözüktü

Yeni aksesuarın Apple Store üzerinden de listelendiğini söylemiştik. 129 dolar gibi bir fiyatla listelere açılan yeni kablosuz şarj pedi, henüz satışa çıkması ama şunu biliyoruz ki AirPower gibi olmayacak ve bu kez gecikmeden satışlar yapılacak.

Buraya kadar olan kısımda hep yazıyla konuştuk ve görsellerle cihazı anlattık ama bu kez anlattığımız her şeyi canlı canlı görme fırsatımız da var. Öyle ki fiyatın açıklanmasının hemen sonrasında yeni kablosuz şarj pedinin videosu yayınlandı.

Cihazları nasıl şarj ettiğini gösteren videoda, kablosuz şarj pedinin ne denli kaliteli bir ürün olduğunu da anlıyoruz. videoda cihazın Apple Watch bölümünün hareketli olduğunu da anlıyoruz. İsterseniz dikey isterseniz de yatay kullanım yaparak akıllı saatinizi şarj edebileceksiniz.

Mıknatıslı bir sistemi olduğunu gördüğümüz seriyi katlamakta çok basit. Üzerinde bir Apple logosu olduğunu ve tamamen beyaz renkli olduğunu gördüğümüz cihazın videosunun da ortaya çıkmış olması. Çok yakın zamanda satışa çıkacağını gösteriyor.

Fiyatta belli 129 dolar. Fakat işler Türkiye’ye gelince bu kadar kesin konuşmak mümkün olmuyor. Çünkü şöyle bir durum var ki yeni aksesuar ülkemize ne zaman gelecek belli değil. Kaldı ki bu aksesuar serinin ülkemiz satış fiyatının ne kadar olacağı da belli değil.

Vergisiz fiyat şu an için 1100 TL gibi bir rakam. Buna bir de vergileri eklersek ve bir de kur farkının artmasıyla, ürün satışa çıkana kadar bir kur değişimi olursa, rakamlar çok daha yüksek olabilir.

Önceki İçerikApple Watch 6 İndirim Kampanyası Başladı
Sonraki İçerikA14X Bionic İşlemci Intel i9’a Karşı – Performans Testi Paylaşıldı!
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?