Logitech Circle 2 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

0
96

Teknoloji dünyasının aranan markalarından biri olan Logitech, kısa süre önce yeni seri güvenlik kamera sistemlerini kullanıcıların beğenisine sundu. Markanın Logitech Circle 2 adı ile kullanıcıların beğenisine sunduğu yeni seri kameraların özellikleri ise tanıtımdan sonra epey bir konuşuldu. Logitech Circle 2 serisinin özellikleri neler? Apple kullanıcıları için Logitech Circle 2 serisinin nasıl ayrıcalıkları var? Bakalım.

Logitech Circle 2 Nasıl Bir Kamera

Logitech Circle 2, yeni sistem hareketli bir kamera teknolojisi olarak biliniyor. Full HD çekim kalitesi bulunan kameraların, görüntü paylaşımı yapabilecek multimedya sistemleri de bulunuyor. Bunun dışında 8 kata kadar zoom imkanı da bulunan Logitech Circle 2 kameralarının, yüz tanıma sisteminin olduğunu da belirtelim. 180 dereceye kadar geniş açı ile çekim yapabilen yeni seri kameraların en büyük ayrıcalığı ise kablosuz versiyonlarının da olması. Hem standart kamera gibi kullanılabilecek olan yeni serinin hem de kablosuz olarak kullanılabilecek versiyonları bulunuyor. Tabi kablosuz olarak sunulacak olan versiyonların pil sorunu dikkat çekecek.

Logitech Circle 2 için marka bu soruna da çözüm oluşturacak bir yenilik getiriyor. Kameranın dış kılıfında ekstra batarya kullanımı yapılabiliyor. Tüm bu sistemlere ek olarak iOS işletim sistemi kullananlar içinde bir ekstra ayrıcalık olduğunu da belirtelim. Hareketli kamerayı isterseniz Apple’ın HomeKit teknolojisi üzerinden Siri ile kontrol edebiliyorsunuz. Tüm bu özellikleriyle beraber Logitech Circle 2 kameralarının fiyatının ise 180 dolardan başlayacağını da belirtelim.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?