Lacivert iPhone 12 Render Görüntüleri

0
422

Sabah güzel bir haber aldık. iPhone 12 metal kalıpları paylaşıldı ve hemen siz değerli takipçilerimize bu sevinci dile getirdik. Metal kalıpları çok önemsememiş ya da inandırıcı bulmamış olabilirsiniz. Ne kadar gerçekçi geldi ya da sizi ne kadar etkiledi bilmiyorum ama kalıplar eşik değeri oldu. Kalıp paylaşımları sonrası gündem yoğunlaştı.

Birkaç farklı render görüntüsü yayına açıldı. Diğer yayınlanan görüntüleri çok önemsemedim ama bir görüntü serisi ilgimi çekti. Lacivert iPhone 12 tasarımlarını gösteren renderlar, yeni bir rengi işaret ediyordu ve bunu sizlerle paylaşmasam olmazdı. 🙂

Bakın: Sonunda Gözüktü! İşte iPhone 12

Lacivert iPhone 12 – Yeşil Rengi Tahtından Edebilir

Lacivert, mavi, turkuaz tonları Apple’ın çok tercih etmediği, telefonlarında görmek istemediği renkler. Kullanılmadı mı? Kullanıldı. Renkli serilerde mavi seçeneği her zaman oldu. İstenen sinerjiyi yakalayabildi mi? İşte burasını tartışırım. Bir altın rengi, bir siyah rengi ya da son dönemin gözdesi olan kırmızı kadar ilgi çekmedi.

Mavi renk tonları daha çok Huawei’ye hitap eden, bu marka ile özdeşleyen renkler oldu. Fakat dostlar render görüntüleri gerçekse ve Lacivert iPhone 12 gelecekse, bu renk çok satılanlar arasında olacak eminin. Parlak olmayan, Apple logosunu başrole alan mat lacivert rengine yer verilen telefon düz kenarlarla beraber çok şık.

Render sabahki kalıp görsellerinde olan kamera detayından farklı hazırlanmış. 4 arka kamera yerinde ve flaş ortada düşünülmüş. O özlem duyduğumuz simetrik tasarım.

Ekrandaki çentik kullanımının devam edeceği vurgulanmış ama değişiklikler de ihmal edilmemiş. Kalıplarda çentik alanı iPhone 11 telefonlarında olduğu kadar vardı. Geniş, daha uzun çentik kullanılmış ve iPhone 12 için sızan bilgilerin tersine bir tasarım gözükmüştü.

Render çalışması bunu değiştiriyor. Çentik küçük tutulmuş. Küçük falan ama yine var yine var. Kimse iPhone’un çentiği bırakacağını düşünmüyor, ummuyor. Benim söyleyeceklerimin sonuna geldim.

Biraz da sizin yorumlamanızı istiyorum. Sizce Lacivert iPhone 12 gelse ve tasarım bu görsellerde olduğu gibi olsa telefon satar mı? En azından siz alır mısınız?

Önceki İçerikiPad Modelleri için Yeni Klavye Logitech Combo Touch!
Sonraki İçerikApple 2. nesil AirPods Hediye Ediyor
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?