Kanye West, Apple Music Üzerinden Canlı Yayın Düzenlemeye Hazırlanıyor

0
37

Kanye West, yeni albümü için çıkış tarihinden hemen önce özel bir canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini açıkladı. Aslında Donda isimli albüm için daha önce de canlı yayın etkinlikleri düzenlenmişti. Yine Apple Music üzerinden düzenleneceği söylenen yeni etkinlik için durum biraz farklı.

Öyle ki bu canlı yayının Donda albümü için son etkinlik olması ve sonrasında albümün yayınlanması bekleniyor. Etkinliğin Apple tarafını ilgilendiren kısım ise canlı yayının tamamen Apple Music üzerinden yayınlanacak olması. Peki canlı etkinlik nasıl izlenecek ve nereden izlenebilecek?

İlginizi Çekebilir: iPad mini 6 Tasarımını Gösteren Kalıplar Ortaya Çıktı

Kanye West Etkinliği, Apple Music Üzerinden Takip Edilecek

Etkinlik için söylenen mekan Soldier Field stadyumu. Tabii ki burada etkinliği canlı izlemek mümkün ama Chicago’da bir stadyumdan söz ediyoruz. Etkinliği canlı olarak izlemek için Apple Music uygulaması da kullanılabilecek.

Mac, Apple TV, iPad ya da iPhone üzerinden uygulamayı kullanarak canlı yayın açılabilir ve takip edilebilir olacak. Kanye West Donda albümü için bir tanıtım olacak olan etkinliğin 26 Ağustos tarihinde düzenlenmesi bekleniyor.

Kanye West

Albümün ise bir kez daha erteleme almazsa, 29 Ağustos tarihinde ya da tam ay sonunda yeni albümün yayınlanması bekleniyor. Fakat albümün yayınının iki kere ertelendiğini de biliyoruz. Temmuz ayında bir erteleme gelmişti. Sonrasında Ağustos ayının başında albüm yayınlanacak denmişti ama yine erteleme gelmişti.

Bu süre içerisinde yeni albümün tanıtımı için iki kere tanıtım canlı yayını yapılmıştı. Bu kez 3.canlı yayın yapılmış olacak ve bu kez herhangi bir erteleme yapılması da beklenmiyor. Ay sonunda yeni albüm için herhangi bir ek haber gelecek mi göreceğiz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?