Kalplerden Taşan Sevgililer Günü Hediyeleri

0
203

Sevgililer günü geldi çattı. Peki bu özel günde özel hediye almaya ne dersiniz? İşte tüm kalpleri sevindirecek sevgililer günü hediyesi listemiz sizlerle.

Sevgililer günü yaklaşıyorken hala sevgilinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, size özel hazırladığımız hediye paketlerini incelemelisiniz. İçerisinde kolyeler, çikolatalar, sevimli ayıcıklar ve birbirinden romantik hediyeler bulunan sepetlerimiz tarifsiz bir mutluluk yaşatacak. Birbirinden şık ve aşk dolu sevgililer günü hediyesi bu sepetlerde!

Aşk Dolu Balonlu Kova

Aşkınızı havalara uçuracak bir hediye arıyorsanız balon dolu kova tam size göre. 10 adet kalp balonla dolu olan aşk kovası bir de leziz mi leziz 4 adet çikolata ile şenleniyor. Kalp şeklindeki balonlarınızı sevgilinizle birlikte gökyüzüne bırakabilir, gökyüzündeki süzülüşlerini izlerken leziz çikolatalarınızı paylaşabilirsiniz.

1

Ayıcıklı Romantik Bayan Hediye Sepeti

Romantikliğinizle nam saldığınız çevrenizi sevgilinize verdiğiniz hediyelerle kıskandırmaya devam edeceğiniz yine muhteşem bir hediyeyle karşınızdayız. Hediye sepeti oyuncak ayı, kokulu mum, lavanta kesesi, çikolata gibi bir kadını sevindirecek tüm detaylara sahip. Hediye sepeti ayıcık, dantel ve pembe tüllerle süslenerek gönderilmektedir.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/ayicikli_romantik_bayan_hediye_sepeti/

2

Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

Bu sevgililer gününde de sevgiliniz için en özel hediyeleri sizin için özenle seçtik ve kocaman bir sepet içerisine yerleştirdik. Hayatınızı güzelleştirdiğinin kanıtı Altın kaplama melek kolye, kalbinizin sahibi olduğunu gösterecek kalp baskılı kupa, 2 adet kalp çikolata ve 15 cm ayı oyuncak bulunan sepet sevgiliniz için anlamlı bir hediye olacak.

4

Mesaj Yazılı Ahşap Kalp Kutular

Bu sevgililer gününü sizin için unutulmaz kılmak istiyorsanız, sevgilinizle küçük bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyun sonunda kutuların hepsini yan yana getirdiğinde ona özel mesajınızı görecek olan sevgilinizin tarifsiz bir an olacak.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/mesaj-yazili-ahsap-kalp-kutular/

3

Şeker Dolu Aşk Kovası

Kalplerle süslenmiş pembe aşk kovasını sevimli mi sevimli ayıcıklar ve tatlı mı tatlı şekerlemelerle doldurduk. Şekerlemelerle dolu kavanozların üzerine Seni, Çok, Seviyorum yazdık. Sevgilinize verebileceğiniz en harika hediyelerden birini oluşturduk. Aşkınızın en değerli şeker dolu kavanozlar 9 cm yüksekliğe ve 290cc hacme sahiptir.

5

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

Kalp kağıtlarla dolu olan kavanozu açan aşkınız, her kağıtta farklı bir dilde yazılı seni seviyorum yazılarını görünce mutluluk göz yaşlarını tutamayacak. Kırmızı kurdele ile sarılmış kavanoz ona ne kadar aşık olduğunuzu bir kez daha kanıtlamış olacaksınız.

6

Aşkıma Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu

Kem gözlerden sakınmaya ihtiyaç duyan aşkınızı koruyacak ve birbirinize daha da bağlanmanızı sağlayacak bir hediye önerimiz var. Üzerinde fotoğrafınız ve mesajınız bulunan çikolatalar, aşk sözcükleriyle dolu kalp kağıtlar, nazar boncuğu ve gülle süslenmiş kalp çikolata ile dolu sevgilinizin bayılacağı bir hediye.

Sponsorlu İçerik

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?