iTunes için Ayrılık Sinyalleri Gelmeye Başladı

0
357

Apple kullanıcılarının kısa bir süre içerisinde yeni yazılımlarla buluşması sağlanacak. Apple’ın WWDC 2019 etkinliğiyle beraber tüm yazılımlar için yeni sürümlerin yayınlandığını görmek mümkün olacak. Sadece yeni yazılımların yayınlanması değil, bunun yanında bazı sistem değişikliklerinin geldiğini de göreceğiz. En büyük değişikliklerin başında ise iTunes geliyor.

iTunes Son Mu Buluyor?

Apple, çok uzun bir süredir devam eden iTunes uygulamasına son veriyor. Firma iTunes uygulaması için açılan sosyal medya hesaplarını da kapatmış durumda. Hemen hemen her alanda kendisine yer bulan ve içeriklerin bir merkezi olarak gösterilen iTunes bundan sonraki süreçte devam etmeyecek.

Konuya ilişkin resmi açıklamanın ise WWDC 2019 etkinliğiyle beraber yapılmasını bekliyoruz. Reddit kullanıcılarının tespit ettiği detaylara bakacak olursak, artık uygulama sayfalarında da herhangi bir görsel ya da metin bazlı içerik bulunmuyor.

iTunes

Bu demek oluyor ki Apple için iTunes sona gelmiş durumda. Tabii ki firmanın konuya ilişkin resmi açıklamasını beklemek gerekiyor ancak şu an için gelen bilgilere ve sızıntılara bakacak olursak, Apple’ın iTunes sistemi yerine düşündüğü yeni entegre sistemler de var.

Apple’ın ortaya çıkan boş uygulama sayfalarıyla nasıl bir yeni sistem sunulacağı konusunda detaylı bir bilgi yok. Uygulamanın net olarak ne zaman son bulacağı konusunda açıklamaları bekliyoruz.

Şu an için bu konuda kesin bilgi veremeyeceğimiz gibi iTunes üzerinden alınan içeriklerin akıbetinin ne olacağı konusunda da bilgiler verilmiş değil. Tüm bunlar için yarın düzenlenecek olan WWDC 2019 etkinliğini takip etmek gerekiyor. Etkinlik sırasında tanıtılan tüm ürünlere ve yeni sistemlere sitemizden yer vereceğiz. Şimdilik takipte kalın.

İLGİLİ HABER:  ios10' jeailbreak olmadan crakli uygulamaları yüklemek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?