iPod Touch 7 Hangi Renkler Alınabilir?

0
236

Geçtiğimiz hafta, birkaç yıldır beklenen iPod Touch 7 modeli için tanıtım yapıldı. Yeni seride nasıl yeniliklere yer verildiği ve değişikliklerin neler olduğu konusunda daha önce bir paylaşım yapmıştık. İnceleme yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz. iPod Touch 7 modelinde yer alan değişiklikler ve yeni özellikler için hemen aşağıda yer alan linke tıklayın.

Bakınız: iPod Touch 7 İncelemesi

Bu yazımızda da iPod Touch 7 modelinde hangi renklerin sunulduğu konusunda bilgi vereceğiz. Hangi rengi tercih etmek daha mantıklı? iPod Touch 7 modelinde renk kısmında yeni bir seçenek var mı? Detaylardan söz edelim.

iPod Touch 7 Renk Seçenekleri

Pembe: Göz alıcı bir renk seçeneği olan pembe renk seçeneği ilk dikkati çeken renk olarak ele alınabilir. Tabii ki biraz daha fazla kadınlara hitap eden bir renk. Hem parlak renk yüzeyi hem de beyaz çerçevelerle beraber pembe modelin oldukça göz alıcı olduğunu söyleyebiliriz.

iPod Touch 7

Gümüş: Bir başka renk seçeneği de gri renk seçeneği oldu. Apple’ın en çok kullandığı renk seçeneklerinden biri olan gri, oldukça şık bir görüntü sunuyor. Biraz daha ağır bir görüntü sunulmasını sağlayan gri renkler için en büyük avantaj ise kılıflarla renklendirme şansının sunuluyor olması.

iPod Touch 7

Mavi: Parlak renklerden biri olan mavi rengi de yine oldukça dikkat çekici bir görüntü sunulmasını sağlıyor. Oldukça hoş bir renk tonunun sunulduğu mavi renk seçeneğinde beyaz çerçevelerle tam bir uyum sunulduğunu da ekleyelim. Özellikle arayüz kısmında da mavi tonlarını seçmek çok şık bir görüntü elde edilmesini sağlıyor.

iPod Touch 7

Uzay grisi: Siyaha karşı bir düşkünlüğünüz varsa, seçebileceğini en iyi renk uzay grisi olacak. Apple bu modelde de doğrudan siyah seçeneğini sunmuyor ancak uzay grisi renk seçeneği siyaha oldukça yakın ve bu kez çerçeveler kısmında da siyah çerçevelerin tercih edildiğini görüyoruz. Tam olarak siyahın öne çıktığı bir renk düzeni görüyoruz. Koyu renk isteyenler için en iyi tercih uzay grisi olacaktır.

İLGİLİ HABER:  iPhone, iPad veya iPod 'dan silinmiş bilgileri nasıl geri getirirsiniz?

iPod Touch 7

Kırmızı: Kırmızı renk seçeneği de her zaman olduğu gibi Product RED kampanyası kapsamında sunuldu. Bu renk seçeneğinde de kullanıcıların aldığı her ürün için AIDS hastalarına destek veriliyor. Ayrıca yine kırmızı şıklığını net bir şekilde görebiliyorsunuz.

iPod Touch 7

Altın: Son olarak Apple’ın en çok sevilen renklerinden biri olan altın rengini görüyoruz. Altın renginde de yine oldukça şık bir ton sunulmuş durumda. Çerçevelerin beyaz olması, yine bu modelde de oldukça şık bir görüntü elde edilmesini sağlamış.

iPod Touch 7

iPod Touch 7 renklerini ele aldık. Siz de en beğendiğini rengi seçip ona göre satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada bir ufak hatırlatma yapalım. Renk tonlarında bile önemli bir değişiklik yok. Bir önceki modelde de yine 6 ayrı renk seçeneği sunulmuştu ve renklerde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?