iPhone’da Bir Tarih Sorunu Daha

0
342

Geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberler iPhone’un tarihini 1 Ocak 1970 olarak değiştirdiğinizde, cihazını bir daha kullanılamaz hale geldiğini anlatmıştık. Bir açık nedeniyle kaynaklanan bu sorundan sonra Apple bir güncelleme getirmiş ve bu sorunu çözmüştü. Ancak bu zamana kadar cihazlarının tarihini değiştiren kullanıcılar için ise iPhone’larını yenilerini değiştirerek bir çözüm sunmuştu.

Şimdi ise iPhone’un baştı tekrar 1 Ocak 1970 tarihiyle belada. Bu kez ise bazı iPhone kullanıcıları mailleri arasında gönderim tarihi 1 Ocak 1970 olan bazı boş mailler ile karşılaşıyorlar. Kaynağı ve göndereni kimin olduğu belli olmayan bu mailler silmek istediğiniz zamanda sizi bir hayli zorluyor.

iPhone 1970

Bazı iPhone kullanıcıları bu mailleri kolaylıkla silebilirken bazıları ise mailleri silmek istediklerinde sorunlarla karşılaştıklarını ve hatta cihazlarını Restore ettikten sonra bu sorundan kurtulabildiklerini ifade ediyor.

Apple bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Ancak iPhone kullanıcılarının mail şikayetleri giderek artıyor ve Apple’ın yeni bir iOS güncellemesi yayınlaması da yakındır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?