iPhone XI Anakartları Ortaya Çıktı

0
330

2019 iPhone modelleri olarak geçen yeni seri iPhone modelleri için çok az bir süre kaldı. Yeni telefonların yaz sonu tanıtıldığını göreceğiz. Eylül etkinliğinde karşımıza çıkacak olan telefonların belli başlı sistemleri için detaylarda ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak iPhone XI Anakartları görüntülendi.

iPhone XI Anakartları için paylaşılan görseller önemli çünkü telefonlar hakkında önemli bilgileri bu görsellerden elde etme şansımız var. Görsellere baktığımız zaman söz konusu anakartlarda önemli değişiklikler görüyoruz.

iPhone XI Anakartları Önemli Detayları Ortaya Çıkardı

Görsellerde dikkat çeken ilk kısım pil yerleşimi. iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde L şeklinde pil düzenine geçiş yapıldığını biliyoruz. L şeklinde kullanılan piller ise yeni modelde yer almayacak. Bu tasarımın bir kez daha değiştirileceği ve dikdörtgen pil tasarımına geri dönüleceği görülüyor.

iPhone XI Anakartları

L şeklinde kullanılan piller yerine dikdörtgen şeklinde pillerin kullanılması, kapasitenin biraz daha artması anlamına geliyor. Aynı şekilde iPhone XR modeline ait olduğu iddia edilen anakartlarda da değişiklikler görüyoruz.

iPhone XI Anakartları

Bu anakart üzerinde yer alan en büyük değişiklik ise çift lens bulunan arka kamera sistemi gibi gözüküyor. Bunun dışında herhangi bir değişiklik olup olmayacağı net olarak gözükmüyor. iPhone XI Anakartları için paylaşılan görseller telefonların üretime geçtiğinin de bir kanıtı.

İLGİLİ HABER:  Yeni Apple 4K, iMac ve iPad Pro için Çıkış Tarihi Gözüktü

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?