iPhone X Plus Kamerası için Yeni İddia

0
102

iPhone akıllı telefonların kısa süre sonra yenilendiğini görmek mümkün olacak. Eylül ayının başında yeni seri iPhone modellerini tanıtacak olan marka, uygun fiyatlı seriler sunmasının yanında daha önce kullanmadığı sistemlere de yer vermiş olacak. Yeni modeller içerisinde yer alacak olan iPhone X Plus akıllı telefonlarının da bu modeller arasında yer aldığını görmek mümkün olacak.

iPhone X Plus modelinde en çok dikkat çeken özelliğim ise kameralar olacağından söz edilmişti. İddialara göre Huawei P20 serilerinde sunulan 3 kameralı sisteme iPhone X Plus akıllı telefonlarıyla beraber Apple’ın da geçiş yapacağı açıklanmıştı. Daha önce bu konuda birçok haber paylaşmıştık. Şimdi ise iPhone X Plus akıllı telefonlarının içerisinde yer alması beklenen kamera sistemi hakkında yeni bazı gelişmeler var.

iPhone X Plus Beklenen Kamera Sistemini Sunmayacak

KGI analisti Kuo tarafından gelen yeni bilgilere göre beklentiler boşa çıkacak. Apple’ın bazı sorunlar yaşadığı ve bu sorunların dışında yakınlaştırma konusunda özel bir teknoloji denediği belirtiliyor. Bu nedenlerden dolayı iPhone X Plus akıllı telefonlarında 3 kameraya yer vermeyeceği belirtiliyor. Bunun yerine yeni akıllı telefonların standart çift kamera dizilimiyle geleceği ve 3 kameralı iPhone için 2019 yılının ya da 2020 yılının beklenmesi gerektiği konusunda bilgiler paylaşılmış durumda.

iPhone X Plus

7 katmanlı özel bir lens kullanacağı ve 7 katmanlı özel lensleriyle beraber 5x optik zoom özelliği sunması beklenen kameraların kullanılacağı ilk iPhone modelinin hangi olacağı konusunda ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerinden bir sonraki serisinde bu teknoloji görmek mümkün olacak. Şimdilik detaylar bu yönde.

İlginizi Çekebilir: Apple Mac için Yeni Reklam Kampanyası Başlattı

İLGİLİ HABER:  iPhone Xs Pil Kapasitesiyle Şaşırttı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?