iPhone X Modellerine Erken Erişim Sağlanabilir

0
75

iPhone 8 serileri sonrasında şimdi ise iPhone X akıllı telefonları için geri sayım başladı. Apple’ın verdiği tarihler düşünülecek olursa, yeni seri akıllı telefonların satışı 3 Kasım tarihinde başlayacak. Sadece birkaç hafta içerisinde satışa çıkması beklenen iPhone X akıllı telefonlarının, gecikmesi durumu yaşanacak mı göreceğiz.

Bunlar bir yana telefonların ön siparişlerinin de önümüzdeki hafta içerisinde 27 Ekim tarihinde başlaması bekleniyor. 27 Ekim tarihinde başlayacak olan ön siparişler, iPhone X modelini tercih edecek olan kullanıcılar için bir hayli önemli olacak. Öyle ki telefonların stok sorunu gündeme gelebilir. Bu nedenle ön siparişler oldukça önemli. İşte Apple bazı kullanıcılara ayrıcalık sağlamak için önemli bir karara daha imza atmış gibi gözüküyor.

iPhone Yükseltme Programına Ekran iPhone X

Bu noktada markanın iPhone Yükseltme Programı olarak bilinen programa üye olan kullanıcılara daha erken ön sipariş imkanı vereceği belirtiliyor. Şöyle ki bu kullanıcıların 23 Ekim tarihinde iPhone X siparişlerini verebileceği belirtiliyor. Yani 4 gün önceden yükseltme programına üye olan kullanıcıların telefonları sipariş etmesi mümkün kılınacak. Bu durumda iPhone X modeline erişimi kolaylaştırmış olacak. Yani stok sorunu yaşansa bile bu kullanıcıların istediği takdirde iPhone X modeline mutlaka ulaşması sağlanmış olacak.

iPhone X pil omru ne kadar

Apple’ın sunduğu ayrıcalıktan faydalanma konusunda önemli bir detayı da bilmek gerekiyor. Apple, kullanıcılara böyle bir ayrıcalık sundu fakat yükseltme programına önceden kayıt olan kullanıcılar bu sisteme dahil olacak.

Yani ekran sipariş için şu an üye olan kullanıcılar bile erken siparişe giremeyecek. Yine bu kullanıcıların da 27 Ekim tarihinde herkesle beraber ön sipariş vermeleri mümkün olacak. Apple’ın konu hakkında yaptığı çalışmalar bu yönde. Bakalım ilk sipariş rakamları nasıl olacak? En önemlisi Apple’ın stokları ne kadar ile sınırlı olacak?

İlginizi Çekebilir: iOS 11.0.3 Kullanıcıları Memnun Etmedi

İLGİLİ HABER:  Apple Watch Şifre/Parola Oluşturma veya Kaldırma Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?