iPhone ve Apple Watch için Nokia 3310 Özel Paketi!

0

iOS 14 işletim sistemiyle beraber Apple dünyasına Widget sistemi dahil oldu. Ana ekran içerisinde özelleştirmeler yapmanıza izin veren Widget sistemi, geliştiricilerin ellerine geçince çok daha ileriye gitmeye başladı.

En son App Craft Studio adına sahip olan bir geliştirici tarafından yeni bir Widget paketi ve Apple Watch için de arayüz yayınlandı. Belki her gün geliştiricilerden gelen bu paketleri görüyoruz ama bu kez durum biraz daha farklı.

Bu kez App Craft Studio tarafından yayınlanan Widget paketi, iPhone ve Apple Watch cihazlarını 2000’li yıllara taşıyor ve Nokia 3310 modellerini geri getiriyor.

App Craft Studio Tarafından Yayınlanan Widget Paketinin Detayları

iPhone ve iPad cihazlarına daha önce eklenen Nokia 3310 arayüzü, Widget menüleri üzerinden gözüküyor ve telefonlarla tabletlere retro bir görüntü kazandırıyor.

Yeni Widget paketinin çok talep görmesiyle beraber bu paketin Apple Watch yüzü olarak da yayınlandığını görüyoruz. 12 bit mesajlar göndermek, saat ve şarj kontrollerini Nokia 3310 ekranı üzerinden yapmak, karanlık mod desteği kullanmak gibi artıları olan paketin şimdiden kullanıcılar arasında bir hayli popüler olduğunu da söylemek gerekiyor.

App Craft Studio bir hayli popüler olan bu aracı ücretsiz olarak da yayınlamadı. Aslında iPhone modelleri için gelen Widget ücretsiz olur diyorduk ama öyle olmadı. Tam bir paket olarak sunulan yeni Widget için ödenmesi gereken miktar ise 19 TL olacak gözüküyor.

App Craft Studio

Biz görmek ya da almak isteyenler olur diye App Store bağlantısını da ekleyelim. İsterseniz buradan yeni Widget paketine ulaşabilirsiniz. Belki günün ücretsiz uygulamalarına da bir süre sonra eklenebilir. Takip etmek gerekiyor çünkü popüler olan bu tarz paketler bir süre sonra ücretsiz fırsatlara taşınabiliyor.

Önceki İçerikApple, 10 Kasım One More Thing Etkinliğinde Neler Tanıtacak?
Sonraki İçerikApple’ın, 10 Kasım Etkinliğinde Tanıtacağı Ürünler İçin Yeni İddia
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?