iPhone Serileri için Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf

0
105

Samsung, LG, Huawei gibi Apple’ın dev markaları ve daha birçok akıllı telefon devi, yeni seri akıllı telefonlarında kablosuz şarj desteği vermeye başladı. Tüm bu markalar ardı ardına yeni modellerinde kablosuz şarj teknolojisini değiştirmeye devam ederken, bir başka akıllı telefon devi olan Apple ise kablosuz şarj teknolojisine geçiş yapmadı.

Markanın bunun yerine yeni seri akıllı telefonlarına hızlı şarj desteği bile eklemediğin gördük. iPhone 8 ve iPhone 7s serileriyle beraber değişmesi beklenen durumun, mevcut iPhone serileri içinde değişmeyeceğini ise biliyoruz. Fakat bu sorunu çözecek aksesuarlarda yok değil.  Bunlardan birisi de Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf.

Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf Özellikleri

iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7 serilerine kablosuz şarj teknolojisini sunacak olan yeni kılıfın, mevcut iPhone kullanıcıları için büyük bir sorunu çözdüğünü de görmekteyiz. Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıfla beraber telefonların kablosuz şarj desteğini alması sağlanıyor. Bunu sağlamak için kılıfın mini bir bağlantı kablosu bulunuyor ve standart iPhone şarj girişine Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf üzerinden gelen girişi takıyorsunuz.

Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf

Ardından ise telefonun şarj olması için kablosuz şarj stantlarına koymanız yeterli oluyor. Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf arka yüzeyinde bulundurduğu özel kaplama malzemesiyle beraber kablosuz şarjı destekliyor. Kılıfın bağlantı ucunun da çok fazla çıkıntı oluşturmadığını, yani kullanımı olumsuz etkileyecek olan bir durumun söz konusu olmadığı belirtiliyor.

Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf şarj teknolojisi dışında bazı ayrıcalıklarda sağlamakta. Bu ayrıcalıklar ise parmak izi ve benzeri lekelerden telefonu korumak, ayrıca ekstra kenar koruması sağlamak. Bu yönleriyle beraber başarılı aksesuarlardan biri olarak gösterilen Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf şu an içinde satışa çıkmış durumda.

Antye Qi Kablosuz Şarjlı Kılıf

Şimdilik sadece Amazon’da satışa çıkan kılıfların fiyatlarının ise 19.99 dolar olduğu açıklanan bilgiler arasında. Mevcut iPhone serilerinde yaşanan kablosuz şarj sorununu çözecek olan kılıfın ülkemizde satışa çıkması ise pek beklenen bir durum değil.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?