iPhone SE Tanıtım Tarihi Kesinleşti !

0
443

Apple‘ın Mart ayında düzenleyeceği etkinlik hakkında her gün yeni bir iddia daha ortaya atılıyordu. Ancak Mart ayında düzenlenecek olan etkinlik hakkında en doğru bilgiler bugün itibariyle alınmış oldu. iPhone SE modelinin ve bunun yanıda 9.7inçlik iPad Pro modelinin de tanıtılması beklenilen etkinliğin tarihi de artık kesinleşti.

iPhone SE Ne Zaman Tanıtılacak ?

Apple’ın Mart ayında düzenleyeceği etkinliğin tarihi 21 Mart 2016 Pazartesi günü olarak kesinlik kazandı. Daha önce bu etkinlik için farklı tarihler olacağı söylenmişti ancak bu kez kesin tarih belirlenmiş oldu.

Tanıtım etkinliği kapsamında en dikkat çekici modellerden birisi olacak olan iPhone SE modelinin de daha önceden iPhone 5SE adına sahip olacağı söyleniyordu çünkü cihazın tasarımı iPhone 5 modeline oldukça benzeyecek. 4inçlik bir model olacak iPhone SE’nin 2007 yılından beri üretilmiş rakamsız ilk iPhone modeli olacağı da kesinleşti diyebiliriz.

iPhone SE modelinin bugün sızdırılan ekran paneli haberimize bakarak iPhone SE hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?