iPhone SE Muhtemelen Bu Tasarımda Olacak

0
474

Apple’ın 21 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinliğine hızla yaklaşırken, iPhone SE modelinin de nasıl gözükeceğine dair söylentiler giderek artıyor. Özellikle iPhone 5S modelinin ve iPhone 6S modelinin arasında bir tasarıma sahip olması beklenilen yeni nesil iPhone SE modelinin kenarlarının kavisli olması ve ekranının ise 4inç boyutunda olması bekleniyor. Donanım özellikleri olarak ise iPhone 6S modelini kendisine örnek alacak olan iPhone SE modelinin fiyat olarak çok daha uygun olması bekleniyor.

Renk seçenekleri hakkında bahsetmek gerekirse, iPhone 6S modelinde karşılaştığımız Roze Gold(Pembe) renginin yanı sıra Gold, Silver ve Uzay Grisi renkleriyle kullanıcılarının karşısına çıkmayı hedefleyen iPhone SE adeta bugüne kadar üretilmiş olan iPhone’ların hepsininden birşeylere sahip olacak diyebiliriz.

iPhone SE

Daha önce iPhone SE modeli hakkında bir çok tasarım daha yayınlamıştık. Ancak bu kez yayınlanan iPhone SE modeli tasarımları çok daha gerçekçi diyebiliriz. iPhone 6S modelinde karşılaştığımız anten çizgilerinin iPhone SE modelinde görünmeyeceği de tasarım hakkında bize bilgi veren ipuçlarından birisi diyebiliriz.

Şimdi sözü daha fazla uzatmadan iPhone SE’nin sahip olması beklenilen muhtemel tasarımları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?