iPhone SE Modelinin Ön Paneli Sızdırıldı !

0
682

Apple’ın Mart ayında tanıtacağı yeni modelinin adının iPhone 5SE yerine iPhone SE olacağı geçtiğimiz günlerde yapılan sızıntılarda anlaşılmıştı. Bu yeni modelin 15 Mart ya da 22 Mart tarihinde tanıtılması bekleniyor ancak yine de bu tarihte bir kesinlik bulunmuyor.

Bugüne kadar iPhone SE modelinin hakkında sadece iddialar vardı. Ancak bugün itibariyle çok daha gerçekçi bilgiler bulunuyor. A9 işlemciyle gelmesi beklenilen iPhone SE modelinin 4 inçlik bir model olması zaten biliniyordu. Ayrıca 1642 mAh batarya ile gelecek olan yeni model arkada 8 megapiksel yerine 12 megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya da sahip olacak. Ayrıca 3D Touch özelliği olmadan Live Photos desteği verilecek yeni modelin fiyatı olarak da uygun olması bekleniyor.

iPhone SE Fiyatı Ne Kadar ?

Apple’a yakınlığıyla bilinen firmaların yaptığı sızıntılara göre iPhone SE modelinin 400 ile 500 dolar aralığında olması bekleniyor. Ancak tabi ki tüm bu bilgiler Apple’ın Mart ayında düzenleyeceği etkinliğinde kesinlik kazanacak.

İşte iPhone SE Modelinin Sızdırılan Ön Paneli

iPhone SE Ön Panel

iPhone SE Modelinin iPhone 6S ile ön panellerinin karşılaştırılması yapılıyor ve bu karşılaştırmada iPhone SE modelinin teknik olarak 3D Touch özelliğini desteklemeyeceği kesinlik kazanmış oluyor.

iPhone SE Ön Panel 2

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?