iPhone SE Modeli ve Kılıfları Sızdırıldı ! İşte iPhone SE’ye Dair Tüm Detaylar

0
445

Apple’ın bu ay içerisinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı 4inçlik iPhone modeli olan iPhone SE modeline ait kılıflarda bugün Spigen sayesinde sızdırıldı. Amazon üzerinden satışa çıkarılan iPhone SE modeline ait olan kılıflar sayesinde iPhone SE modelinin nasıl bir tasarıma sahip olacağına dair tahmin yürütmekte mümkün.

Apple’ın uzun bir aradan sonra ilk kez 4inçlik bir iPhone modelini satışa çıkaracağı bir süredir konuşuluyordu. Apple tarafından hiç bir açıklama yapılmamıştı, sadece iddialar üzerinden iPhone SE modelinin çıkacağı konuşuluyordu ancak bugün Spigen tarafından sızdırılan kapaklar sayesinde gerçekten iPhone SE modelinin tanıtılacağı da doğrulanmış oldu.

iPhone SE Satış

iPhone SE Özellikleri

Apple’ın 4inç ekran sahip olacak modeli iPhone SE, A9 işlemci ve 1GB Ram‘e sahip olacak. Aynı zamanda NFC çipine sahip olan cihaz, 1642mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Aynı zamanda Live Photos ve 4K video çekebilme özellikleri de olması bekleniyor. Arkada 12 Megapiksel kameraya sahip olacak cihazın hafıza seçenekleri olarak ise 16 ve 64GB’lık modellerinin olması bekleniyor.

iPhone SE Ne Zaman Tanıtılacak ?

Apple’ın iPhone SE modeli 21 Mart 2016 Pazartesi yerel saat ile 20.00‘da tanıtılacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?