iPhone SE 2’nin Ayak Sesleri Gelmeye Başladı

iPhone SE 2 akıllı telefonlarının doğrulaması ortaya çıktı. iPhone SE 2 modelinin ne zaman tanıtıldığını göreceğiz? Yeni kanıtlar neler?

0
60

Apple bu yılı çok hareketli geçirecek. Sadece sızdırılan bilgileri değerlendirdiğimiz zaman, markanın 3 veya 4 yeni akıllı telefon modelini tanıtması bekleniyor. 4 modelin tanıtılmasından çok ise tanıtılacak olan akıllı telefonların niteliği bir hayli ses getirecek gibi gözüküyor. Bunlardan birisi de iPhone SE 2 akıllı telefonları olacak.

Uzun süredir konuştuğumuz yeni akıllı telefon modelinin, hem küçük ekranlı hem de uygun fiyatlı bir iPhone modeli olacağı konuşuluyor. Kısacası iPhone SE efsanesi uzun bir aradan sonra geri dönecek. Şimdiye kadar yeni modelin özellikleri konusunda bilgiler paylaşmış ve bazı bilgilere haberlerimizde yer vermiş olsak da bugüne kadar, yeni modelin çıkışı için net bir kanıt görememiştik. Beklediğimiz kanıt sonunda geldi.

iPhone SE 2 için Geri Sayım Başladı

Kanıt Apple’ın Avrasya Ekonomi Komisyonu veritabanına yaptırdığı kayıt ile ortaya çıktı. Markanın, veritabanına kayıt ettirdiği cihazın iPhone SE 2 modeli olduğu ve bu modelin, özelliklerinin de belirlenmiş olduğu açıklandı. Henüz Apple kesin olarak bir açıklama yapmamış olsa da yeni modelin kayıt yaptırılmış olması bile yeterli bir kanıt.

iPhone SE 2

Bunun dışında bazı önemli detaylarda söz konusu. Mesela bu model için 11 farklı kayıt yapılmış. Yani 11 farklı iPhone SE 2 modeli üzerinde durulmuş. Bu konuda neden böyle bir adım atıldığını da hemen belirtelim. Renk seçenekleri, depolama seçenekleri ve farklı konfigürasyon seçeneklerinin değerlendirileceğinden söz ediliyor. Böylelikle toplamda 11 model elde edilmiş olacak.

Yeni Seri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Tanıtım tarihi konusunda da tahminler yok değil. Avrasya Ekonomi Komisyonu kapsamında kayıt yapılan akıllı telefonların, 1-2 ay içerisinde tanıtıldığını görüyoruz. Haliyle WWDC 2018 etkinliğinde iPhone SE 2 modeli beklentisi daha mantıklı hale gelmiş durumda.

Önceki Haber: iPhone X Kâr Oranları Rekor Kırdı

İLGİLİ HABER:  iOS 12 Saklı Kalan Özellikleri ve Detayları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?