iPhone SE 2 Parçaları Depolanıyor

0
444

Uzun süredir yenilenmeyen iPhone SE serisinin kısa süre sonra yenileneceği ve Apple’ın 2020 yılına iPhone SE 2 modelleriyle gireceği söyleniyor. Yeni akıllı telefonların özellikleri konusunda sürekli bilgiler gelmeye de devam ediyor.

Telefonun özellikleri bir yana, şu sıralar Apple’ın yeni akıllı telefonlar için hazırlıklara başladığı duyuruldu. Parça tedarik süreçlerini tamamlamaya başlayan Apple’ın şimdi ise işin depolama kısmında çalışmalarını hızlandırdığı ortaya çıktı. Bilgilere bakacak olursak iPhone SE 2 parçaları tedarik süreci başladı.

iPhone SE 2 2020 Yılının Başında Gelecek

Yeni akıllı telefonları için tedarik zincirine emir veren Apple’ın, parça üretimlerini çoktan başlattığı duyurulmuştu. Şimdi paylaşılan bilgilere göre ise parçalar için bir depolama süreci içerisine girildi. Aralık ayı içerisinde parçaların toplanacağı ve depolamanın başlayacağı söyleniyor.

Yine aynı ay içerisinde söz konusu akıllı telefonların üretiminin de başlaması söz konusu olacak. Bir başka iddiaya göre telefonların Şubat ayında üretime gireceği söyleniyor. Serinin devam modellerinden biri olacak olan akıllı telefonun en geç Şubat ayında üretim hattına gireceği ve tanıtımın da Mart ayında yapılacağı söyleniyor.

2020 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkacağına kesin gözüyle bakılan akıllı telefonların, fiyatının nasıl olacağı konusunda ise tedarikçilerden gelen bilgiler var. Buna göre yeni seri akıllı telefonların 399 dolar gibi bir fiyat aralığında olduğunu görmek mümkün olacak.

iPhone SE 2

Merak eden kullanıcılar için serinin özelliklerinden de söz edelim. Bu seride A13 Bionic işlemcilerine yer verilecek. Yenilenmiş olan işlemci modellerinin yanında 3 GB LPDDR4x RAM sunulacak. Hem RAM kısmında hem de işlemci kısmında uygun fiyatlı bir model sunulmasına karşın iddialı özelliklere yer verilmiş olacak.

Amiral gemisi akıllı telefon modellerini aratmayacak olan serinin 5G teknolojisine sahip olması ise beklenmiyor. Bunun için işlemcilerin değişmesi gerekebilir. Yine de Apple’ın bu konuda bir açıklama yapmasını beklemek gerekiyor.

iPhone SE 2

iPhone SE 2 modeline özel bir seçim yapılabilir. Telefon detayı konusunda Apple tarafından bir bilgi paylaşımı yapılmasını bekliyoruz. Muhtemelen firma yeni yılda bu konuda sürprizleriyle beraber gelecek. Telefonun ülkemizde satılıp satılmayacağı da net değil belirtelim.

Önceki İçerikApple RED Ürünlerini Yeniledi – Tüm Ürünler
Sonraki İçerikEyeSense için Güncelleme Geldi
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?