iPhone SE 2 Canlı Canlı Görüntülerle Ortaya Çıktı

0
82

iPhone akıllı telefon serisinin en uygun fiyatlı akıllı telefonu olarak bilinen iPhone SE yenilenecek. Apple resmi bir açıklama yapmamış olsa da iPhone SE 2 modelinin geleceği neredeyse kanıtlandı. Bu zamana kadar ortaya çıkan raporlar, yeni veriler ve görseller iPhone SE 2 modelinin çıkış yapacağını gösteriyor.

Tüm bunlar bir yana yavaş yavaş yeni model için canlı görüntülerde gelmeye başladı. Son olarak iPhone SE 2 modelinin canlı görüntülerinin yayınlandığını ve bu görüntülerin de tasarım konusunda önemli detayları ortaya çıkardığını gördük.

iPhone SE 2 Tasarımı Netlik Kazanıyor

Çin kaynaklı bir sosyal medya sitesi üzerinden paylaşıldığı belirtilen yeni görseller, iPhone SE 2 akıllı telefonları için detayları ortaya koyuyor. Görsellere göre yeni modelin, mevcut seriyle çok bir farkı olmayacak.

iPhone SE 2

Birinci nesil iPhone SE modelinde kullanılan tasarımlara oldukça benzer bir tasarıma yer verilecek ve yine parmak izi sensörleri gibi standart teknolojilere de yer verilecek. Aynı ekran sistemi ve kamera düzeninde de yine tek arka kamera kullanması beklenen telefonların, 3.5 mm kulaklık jakınıda bulundurması bekleniyor.

iPhone SE 2

Görseller iPhone SE 2 modelinin genel olarak tasarımının büyük ölçüde değişmeyeceğini gösteriyor. Buna karşın telefonların arka yüzeyinin de cam kaplama olacağından söz ediliyor. Cam yüzey en önemli değişiklik olacak gibi. Bu şekilde kullanıcıların kablosuz şarj desteğine kavuşacağını da söyleyebiliriz. Tüm bu özelliklerin netlik kazanacağı tanıtım ise Eylül ayı içerisinde yapılacak.

İlginizi Çekebilir: Google Tasks iOS ve Android için Yayınlandı

İLGİLİ HABER:  Yeni iPhone SE Müjdesi Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?