iPhone SE 2 Bambaşka Renklerle Geliyor

0
244

3 yeni iPhone modelinin dışında bu senenin en çok konuşulan akıllı telefonu iPhone SE 2 modeli olacak. Uygun fiyatlı iPhone modelinin 4.model olarak 2018 yılında tanıtılacak olan iPhone modellerine ekleneceğine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Eylül ayında tanıtılmasının beklendiği yeni akıllı telefonların özellikleri konusunda da sürekli yeni bilgiler daha gelmeye devam ediyor. Bu kez yeni modelin özellikleri konusunda değil ama renkleri konusunda yeni paylaşımlar yapıldı. Paylaşılan bilgilere göre iPhone SE 2 beklenenden çok daha renkli bir model olacak.

iPhone SE 2 Yeni Renklerle Geliyor

Ünlü analist Jun Zhang tarafından yapılan paylaşımda, yeni SE modelinin renkleri ortaya çıkmış oldu. Bu kez renk düzenini değiştireceği ortaya çıkan Apple’ın, iPhone 5c modelinde olduğu gibi renkli bir düzeni kullanacağı belirtiliyor. Buna göre yeni akıllı telefonların 3 farklı yeni renk seçeneği olacak. Buna göre telefonların satı, pembe ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği kullanacağından söz ediliyor.

iPhone SE 2

Mevcut renk seçeneklerinin yanında sunulacak olan yeni renk seçeneklerinin ne kadar artı sağlayacağı zaman gösterecek. Öyle ki yeni seri akıllı telefonların uygun fiyatlı bir model olarak sunulması, bunun yanında renkli seriler olması, kullanıcılarında bir hayli dikkatini çekmesini sağlayacaktır. Apple’ın bu konuda açıklamaları gelmeden kesin bir şey söylemek zor ancak daha çeşitli renkler gelebileceğini de eklemiş olalım.

İlginizi Çekebilir: 3 Kameralı iPhone Ne Zaman Gelecek? Yeni Detaylar Var?

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 için Son Durum Ne? Yeni Model Ne Zaman Geliyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?