iPhone Sahiplerine Özel 9 Yılbaşı Hediyesi

0
99

Bu yılbaşı iPhone sahibi olan bir yakınınıza hediye almayı düşünüyorsanız, iPhone sahiplerine özel hediye listemize mutlaka göz atmalısınız.

#1. RevolCam: The Multi-Lens Photo Revolution for Smartphones

RevolCam The Multi-Lens Photo Revolution for Smartphones

iPhone’a basit bir şekilde takılabilen tam kapsamlı bir fotoğraf stüdyosu aksesuarı. Basit bir parmak hareketiyle geniş açı, makro ve balık gözü çekimleri yapmak için iPhone kameranızın objektifinin üzerine kaydırmanız yeterlidir. Kendi ayarlanabilir LED ışık kaynağına ve dahili selfie aynasına sahip olup profesyonel kalitede fotoğraflar elde etmenizi sağlar.

#2. ZeroLemon ToughJuice 30,000mAh 5-Port Power Bank

ZeroLemon ToughJuice 30,000mAh 5-Port Power Bank

iPhone kullanıcılarının en büyük can sıkıntısı, şüphesiz ki çabuk tükenen şarjları. ToughJuice yüksek kapasiteli harici batarya, bu can sıkıntısı için tam bir ilaç niteliğinde. USB, Hızlı Şarj ve USB-C ile uyumlu bu cihazla iPhone’unuzu tam 10 kez şarj edebilirsiniz.

#3. Gravity X Araç Telefon Tutacağı

Gravity X Car Mount

Araç kullanırken telefonunuzun rahatça görebileceğiniz bir yerde olmasını istiyorsanız, fizik kuralları kullanılarak tasarlanmış Gravity X’i öneririz. Aracınızın konsolundaki herhangi bir boşluğa monte edebilir ve kilitleyebilirsiniz. Ayrıca doğrudan plastik kaplamaya da monte edilebilir. Herhangi bir uygulamaya yalnızca tek bir parmağınızı kullanarak erişebilirsiniz.

#4. Qi Kablosuz Şarj Aleti

Qi Kablosuz Şarj Aleti

Bir iPhone 8 ya da bir iPhone X’e sahip şanslı azınlıktan biriyseniz, bir Qi kablosuz şarj aletine ihtiyacınız var demektir. Qi uyumlu telefonunuzu yastığa koyun ve elektrik çarpması veya aşırı şarj endişesi olmadan pilinizi tam doldurmasına izin verin. Kabloları, zorlukları ve zamanından önce pilinizi öldürebilecek hiçbir sinir bozucu dalgalanma yok.

#5. HUDWAY Glass – Cam Navigasyon Ekranı

Artık dahili bir navigasyon ekranına kimin ihtiyacı var? Adeta gelecekten bir teknoloji gibi görünen HUDWAY Glass ile yüzde 20 daha büyük bir görüntüyü cam ekrana yansıtarak yolunuzu bulabilirsiniz. Aracınızın konsolunu kolayca monte edebilir ve telefonunuzu üzerine yerleştirerek sürüş güvenliğiniz riske girmeden sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Resmi iPhone XR Kılıfları Satışa Çıktı

#6. 1Voice True Sound Gürültü Önleyici Kablosuz Bluetooth Kulaklık

kablosuz bluetooth kulaklik

Özellikle kalabalık ortamlarda, bir çift gürültü önleyici kulaklık ile dünyadan kendinizi soyutlayabilirsiniz. 1Voice True Sound kulaklıklar müzik sesini, başka her şeyi engelleyerek mükemmel düzeye taşır. Tamamen kablosuz ve tek şarj ile 12 saatlik kullanım süresi sunan kulaklık, çevre sesini yüzde 97’ye kadar engelleme özelliğine sahip.

#7. Touglink MFi Sertifikalı Metal Örgülü Lightning Kablosu

Touglink Lightning Kablosu

İhtiyacınız olduğu zaman bir şarj kablosu bulamazsınız ya da elinizdeki yıpranmış eski şarj kablosu çalışmaz. Toughlink’in veri senkronizasyonu ve şarj için optimize edilmiş Metal örgülü MFi-Sertifikalı Lightning kabloları ile güvenilir kaliteli bağlantılara terfi edin.

#8. Kinkoo 3-Outlet Dalgalanma Korumalı Akıllı Güç Şeridi

Kinkoo 3-Outlet

iPhone, iPad ve MacBook’unuzun aynı anda şarja ihtiyacı olduğu durumunda bir Kinkoo 3-Outlet güç şeridine sahip olduğunuz için mutlu olursunuz. 3 alet ve 4 cihaza kadar aynı anda şarj etmek için 3 yüksek güçlü çıkış ve 4 USB şarj portu kullanın. Hatta bir USB-C bağlantı noktası da var. Sadece 20 cm uzunluğu ile taşıması kolay bir seyahat aksesuarı.

#9. Ztylus Stinger Araç Şarj ve Acil Durum Aleti

Ztylus Stinger Arac Sarj ve Acil Durum Aleti

Ztylus Stinger, iPhone ve diğer cihazlarınızı kısa devre, aşırı ısınma ve daha fazlasını önlemek ve korumak için tasarlanmış çift USB bağlantı noktasına sahip bir şarj cihazı olmasının yanı sıra, bir trafik kazası durumunda, cam kırma ve emniyet kemeri kesici özelliklerini kullanarak hayatınızı kurtarabilecek harika bir araç.

İlginizi Çekebilir: iPhone X İçin En İyi Aksesuarlar

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?