iPhone Modelleri için MacBook Pro ve Anime Duvar Kağıtları

iPhone kullanıcıları için anime ve MacBook Pro temelli duvar kağıtları ve iPhone Duvar Kağıtları indirme yöntemleri haberimizde.

0
693

Sitemizden düzenli aralıklar iPhone Duvar Kağıtları paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce yeni Mac modellerinde sunulan duvar kağıtlarının iPhone versiyonlarını yayınlamıştık. Şimdi ise iPhone kullanıcıları için MacBook Pro için yayınlanan duvar kağıtlarını ve anime olarak hazırlanmış duvar kağıtlarını paylaşacağız.

iPhone duvar kağıtlarını indirmek ve akıllı telefonlarında kullanmak isteyen kullanıcılar için aşağı bir rehber ekleyeceğimizi de ekleyelim. Sözü daha fazla uzatmadan yeni iPhone duvar kağıtlarına geçelim. Önce MacBook Pro temalı duvar kağıtlarını ele alacağız. İkinci galeride ise iPhone anime duvar kağıtlarına ulaşabilirsiniz.

iPhone için MacBook Pro Duvar Kağıtları

Galeriye hemen aşağından ulaşabilirsiniz.

iPhone Anime Duvar Kağıtları

Galeriye hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yüklemek için Öneriler

Mobilde

Resme tıklamanız ve ardından resmi tam boyut olarak görüntülemeniz gerekiyor.

Galeride seçtiğiniz resme tıkladığınız zaman resmin tam boyutu açılacaktır. Sonrasında resim üzerine bir süre basılı tutup, “resmi indir” seçeneğine basmanız yeterli.

Masaüstü Üzerinden

Bilgisayarınızdan da yine galeride beğendiğiniz duvar kağıdına tıklamalı, daha sonra resmin tam boyutunu görmek için sağ tıklayıp “resme bak” demeniz gerekiyor.

Resim tam boyut olarak açıldığında “resmi farklı kaydet” demeniz yeterli olacaktır.

Tüm bu duvar kağıtlarına ek olarak daha fazlasına ulaşmak isterseniz, bunun için buradan duvar kağıtları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. iPhone modelleri için daha birçok duvar kağıdını daha öncede paylaşmıştık. Yine aynı şekilde galeriden bunları da görüntüleyebilirsiniz.

Önceki İçerikTüm iPhone Modelleri iOS 12 beta 5 vs iOS 11.4.1 Kıyaslaması
Sonraki İçerikApple Watch Series 3 için Jailbreak Yayınlandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?