iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 10.3.3 güncellemesi yayınlandı

0
93

Apple iPhone, iPad ve iPod touch için birçok sorunu gidermesi beklenen yeni iOS 10.3.3 güncellemesi yayınladı. Yazılım güncellemesi iTunes üzerinden veya OTA üzerinden yapılabilir. OTA güncellemesi için iOS cihazınızda, Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme ksımında yeni güncellemeyi seçebilirsiniz.

Sapla bir güncelleme için bilgisayarınıza iOS aygıtınızı Lightning kablosu (şarj kablosu)  ile bağladıktan sonra, iTunes programı üzerinden yükleme yapmanızı öneriyoruz. Daha sonra da listeden cihazınızı seçip, Özet kısmına tıklayın ve Yazılım Güncellemesini kontrol edin.

 

Apple’ın sürüm notlarına bakılırsa, iOS 10.3.3 güncellemesi ile bazı hatalar ve güvenlik açıkları giderilmiş.

 

iOS 10.3.3’de şimdiye kadar 6 kez beta yayınlandı. Sonunda yayınlanan bu kararlı sürüm ile iOS 11’e bir adım daha yaklaşmış olduk.

Özellikle beklentimiz iOS 10.3.2 ile sıklıkla görülen pil sorununun giderilmesi. Cihazınız aşırı ısınıyorsa, donuyorsa, siyah ekran çıkıyorsa, uygulamalar düzgün çalışmıyorsa bu iOS 10.3.3 güncellemesini mutlaka yapın. Ama daha önce de tavsiye ettiğimiz gibi bilgisayara bağlayarak, iTunes ile güncelleme yapmalısınız.

İlerleyen zamanda iOS 10.3.3’ün performansının nasıl olduğuna dair videolar yayınlanacaktır.

Not: iOS 10.3.3 yükledikten sonra hemen yedek almayın. Memnun kalmazsanız iOS 10.3.2’ye birkaç gün geçme şansınız olacaktır.

 

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3.3 beta 5 Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?