iPhone’a WhatsApp Web Özelliği Geldi

0
862

Son derece popüler olan WhatsApp mesajlaşma servisi Facebook tarafından satın alındıktan sonra sunduğu yenilikler ile adından sık sık söz ettirir oldu. Bunlardan biriside mobil mesajlaşma zevkini webe taşıtan WhatsApp Web özelliği oldu.

WhatsApp Web özelliği ilk olarak Android ve Windows Phone kullanıcılarına sunuldu ve daha sonra çeşitli platformlar için kullanılabilir oldu. iPhone kullanıcıları için “Apple platform sınırlamaları” nedeniyle kullanılabilir değildi. Ancak bugün güncellenen WhatsApp Web sayfası ile bekleyiş sona erdi. Artık bu eşsiz özellik iPhone kullanıcıları için kullanılabilir.

whatsapp-web-ios-iphone

Reddit üzerinde bazı WhatsApp kullanıcıları WhatsApp Web özelliğini kullanmaya başladıklarını bildirmeye başladılar ve hatta bununla ilgili ekran görüntülerini paylaştılar.

WhatsApp Web özelliği iPhone kullanıcıları için yavaş yavaş kullanıma sunuluyor ve WhatsApp’ın en güncel versiyonunu gerektiriyor. Eğer ki WhatsApp Web özelliği “WhatsApp > Ayarlar” üzerinde gözükmüyorsa telaş yapmanıza gerek yok. Bizim için de henüz kullanılabilir değil ancak kullanılabilir olduğunda tecrübelerimizi sizlerle paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  Sınırlı Süre ile Ücretsiz 9 Kullanışlı iPhone & iPad Uygulaması

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?