iPhone iMessage İçin Yeni Reklam Filmi

0
63

iPhone 7 serisi akıllı telefonları için kısa sürelere sahip olsa da sürekli olarak yeni reklam filmleri yayınlayan Apple, özellikle son dönemde iPhone 7 Plus akıllı telefonlarını öne çıkaracak kamera özellikleri ile ilgili reklam filmleri yayınlamıştı. Ardı ardına birçok reklam filmi yayınlayan marka şimdi ise iMessage için yeni reklam filmi yayınladı.

Güncellenmiş olan iMessage uygulamasının iPhone 7 üzerinde kullanımına vurgu yapılan reklam filminde öne çıkan özellik ise yeni özelliklerden biri olan çıkartmalar oldu. iMessage içerisinde kullanılan çıkartmaları öne çıkaran reklam filmi Apple’ın resmi YouTube kanalından da yayınlandı.

Sticker Fight Beğeni Topladı

iMessage çıkartmaları için yayınlanan ve adının Sticker Fight olduğu belirtilen yeni reklam filmi ise yayınlandığı andan itibaren büyük oranda beğeni topladı. Kısa bir süre içerisinde binlerce izleme sayısına çıkan reklam filminde bu kez süreyi biraz daha uzun tutan Apple ise süre olarak 1 dakikalık bir reklam filmi tercih etti.

Yeni reklam filminde de vurgu yapılan özellik olan Sticker Fight özelliği ise iOS 10 ile beraber gelen ve en çok kullanılan özelliklerden bir tanesi. Şimdilerde bu alanda Apple’ın yeni bir reklam filmi yayınlamış olması acaba markanın bu alanda yeni bir güncellememi düşünüyor sorularını da akla getirmiş durumda. Tüm bu soruların cevapları ise Apple’ın yapacağı açıklamalarla belli olacak.

Reklam filmini izlemek isterseniz aşağıda bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iOS 10 ile Neler Değişecek ? WWDC 2016'da Beta Testleri Başlıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?