Ana Sayfa iOS iPhone ile youtube’dan video indirmek (Jailbreksiz)

iPhone ile youtube’dan video indirmek (Jailbreksiz)

43
29209

IOS kullanıcıları için video indirmek gerçekten büyük bir problem olabiliyor. Apple, kullanıcılarının bu tarz ücretsiz içerik indirmelerine izin vermiyor maalesef.  Jailbreak kullanıcıları için youtube’dan video indirmek çok kolay. Ama jailbreak kullanıcılarının Youtube.com sitesinden video indirmesi için biraz daha uğraşması gerekiyor.

iPhone ile Youtube’dan nasıl video indirilir?

Youtuber olmanın yolu
Youtube’den iPhone’a film indirme

En kolay yöntem: Güncellenme 22 Mayıs 2018 halen çalışıyor.

App store’a downloader yazın. İlk sırada çıkan Browser and Doc.. yazan uygulamayı yükleyin. Uygulamayı açın. Altta browser yazan butona tıklayın. Üste youtube yazın. m.youtube.com’a 2-3 saniye basın. Gelen ekranda, yeni sekme ile açın. (Open in new tab) Youtube uygulama içinde açılınca istediğiniz videoyu aratın. Download penceresi gelecek. Download’a basın. İnsin.

Not: Bu yöntemde Download kısmı gelmezse şu konuda yazan yöntemi deneyin: iPhone film indirme

Video anlatım:

 

ESKİ YÖNTEMLER (ARTIK ÇALIŞMAYABİLİR)

 

 

2. YÖNTEM:      Kontrol tarihi: 20 Temmuz 2017 

Arkadaşlar Apple bizim keşfettiğimiz yöntemleri buldukça yenilerini keşfedip, sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu sefer paylaşacağımız yöntemin kolay kolay engelleneceğini sanmam. Çünkü uygulama tamamen legal çalışıyor.

Adım 1 – Öncelikle AppStore’dan aşağıdaki uygulamayı kurun: Document 6

Adım 2: Uygulamayı kurduktan sonra açın ve Sağ alt köşedeki mavi pusula simgesine tıklayın.

Adım 3: “Go to this adress” yazan kısma “youtube video download” yazın. Git düğmesine tıklayın. Çıkan sonuçlardan savefrom.com sitesini seçin.

Adım 4: Link ekleme kısmına indirmek istediğiniz youtube videosunun adresini yapıştırın. Download yazısına tıklayın.

Youtube’den nasıl bağlantı kopyalanır?

Youtube uygulamasından istediğiniz videoyu açın. Üstte bulunan sağ ok simgesine tıklayın. Çıkan ekranda bağlantıyı kopyala yazısına tıklayın. Kopyalama işlemi bu kadar.

Keepvid.com adresine yapıştırmak için, “Url adresini girin” kısmına bir kez tıklayın. Paste(Yapıştır) yazısı çıkacak. Buna tıklayın.

 

Not: Youtube’dan müzik klibi indirmeye her site izin vermeyebilir. keepvid.com sitesi çalışmaz hale gelirse (5-10 yıldır çalışıyor), google dan yeni indirme sitelerini şu arama kelimelerini kullanarak bulabilirsiniz: “youtube video download” Çıkan sitelerle deneme yapınız.

 

İŞLEM BU KADAR.

Videonuzu görmek için,

1- Document 6 uygulamasında sol alttaki mor sembole dokunun.

2- Downloads klasörüne videonuz inmiş olacaktır.

 

İsterseniz Download klasörüne inen videoyu Fotoğraf rulosuna kaydedebilirsiniz. (ne yazık ki Video rulosuna kaydedilemiyor). Bunun için Edit yazısına tıklayın. Video’yu seçin. Sol altta Move yazısına tıklayın.  Gelen ekranda Documents klasörünü seçin. Camera Roll yazısına tıklayın.

Not : Bu yöntemle aşağıdaki sitelerden de video indirebilirsiniz:

Son güncelleme: 20/07/2017

Dikkat: Youtube’dan mp3 indirmek istiyorsanız şu konuda bunun nasıl yapılacağını anlattık:

iPhone’a mp3 indirme

 


ESKİ YÖNTEM:

Adım 1 – AppStore’dan aşağıdaki uygulamayı kurun: Video MediaBox Lite

Adım 2 – Uygulamayı kurduktan sonra açın.

Adım 3 – Uygulama içerisinde youtube açılacak. Youtube arama kısmından istediğiniz videoyu aratın.

Adım 4- Video açıldığında aşağıda Kaydet butonunu göreceksiniz. Buna basın.

Adım 5 – Belleğe Kaydet ‘e tıkladığınızda video inmeye başlayacak.

Adım 6 – Uygulamanın altındaki İndirilenler kısmından videonun indiğini görebilirsiniz.

Adım 7- Kamera rulosuna kaydetmek istiyorsanız ünlem işaretine basarak, Camera Roll butonuna basınız.

İşlem bu kadar!

Bu yöntem sürekli çalışmayacaktır arkadaşlar. Apple bu uygulamayı tespit ettiğinde silecektir. Yorum kısmından çalışıp çalışmadığını belirttiğinizde,  sizler için çalışan yeni bir yöntem ekleyebiliriz.

Not: Bu yöntemler sadece youtube’dan değil aynı zamanda diğer film sitelerinden de film indirmek mümkün. Bunun için yapmanız gereken şu:

Uygulamanın içindeki adres satırına google.com.tr yazarak google’yi açın. Ardından film izle yazıp aratın. Çıkan sitelerden birinde istediğiniz filmi bularak, çalıştırın. Film oynatmaya başlayınca Kaydet butonu aktif olacaktır. Yukarıda anlattığım gibi yaparak filmi kaydedebilirsiniz.

 

43 YORUMLAR

  1. Benim telefonum iphone 4s indirdim video mediabox lite i videoyu açıyor bitti ye tıklayıp çıkmaya çalışıyorum kaydete tıklamak için geri açıyor lütfen yardım documents 6 yüklenmiyor iOS 9 istiyor Benimkisi iOS 7.1.2 tavsiye edermisiniz yükseltmemi jailbreak yapmamı

  2. Benim telefonum iphone 4s indirdim video mediabox lite i videoyu açıyor bitti ye tıklayıp çıkmaya çalışıyorum kaydete tıklamak için geri açıyor lütfen yardım

  3. Merhaba . En üstte fotoğrafını paylaştığınız programı daha önce kullanıyordum fakat istemeden sildim şuna bulamıyorum bana yardım edebilir misiniz. Lütfen yardımcı olun

  4. Uygulamayı yaklaşık 1 yıldır sorunsuz kullanıyordum çokta memnundum fakat 1-2 aydır müzik indirme yapamıyorum şarkıyı indirmek için açtığımda kaydet çıkıyor kaydet dediğim de direk şarkı açılıyor ama indirme yapmıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  5. Kolay gelsin öncelikle şunu söyleyeyim iphone berbat bi telefon sorunum şu ara tara torbo dl diye bi uygulama buldum ama tel arıza verdi değiştirdim şimdi AppStore da bulamıyorum denediğim hiç bi uygulama ile film yükleyemiyorum lütfen yardım edin denemediğim uygulama kalmadı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?