iPhone ile müzik dosyaları üzerinde çalışmak

0
248

iOS kullanıcılarının en çok zorlandığı alanlardan birisi de MP3 indirmek, dinlemek veya başkalarına MP3 dosyası göndermek. MP3 dosyası en çok kullanılan ses dosya türlerinden birisi. Bu yüzden sitemizde sıklıkla bu tarz konular üzerinde yazılar yayınlanmakta.

Bu yazımızda da iPhone’da ses ve müzik dosyaları üzerinde işlemler yapabileceğimiz yöntemleri anlattığımız bazı konuları hatırlatmak ve tek bir sayfa üzerinde toparlamak istedim. Bu sayede bilmeyenler için de bu konuları derlemiş olacağız.

 

iPhone’da MP3 nasıl indirilir? (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda MP3 müzik dosyalarının nasıl indirilebileceğini anlattık. Anlattığımız yöntemleri uygulayarak, telefonunuza MP3 indirebilirsiniz. 2 farklı yöntem paylaştığımız yazıda, jailbreak olmaksızın işlem yapabiliyorsunuz.

iPhone veya iPad ile WhatsApp’dan nasıl video gönderilir?

Her akıllı telefonda WhatsApp uygulaması var. Bir arkadaşınızdan video dosyası alacağınız zaman veya bir arkadaşınıza video göndereceğiniz zaman, WhatsApp kullanmak çok pratik olabiliyor.

Whatsapp’tan Nasıl Müzik Gönderilir ? ( Resimli Anlatım )

Arkadaşınızda dinlediğiniz ve sevdiğiniz şarkıları WhatsApp uygulaması üzerinden kendi iPhone’unuza transfer edebilirsiniz. Sizin cihazınızda ki müzik dosyalarını da başkalarına kolayca gönderebilirsiniz.

Bu yazımızda Documents uygulaması ile bu işlemin kolayca nasıl yapılabileceğini anlattık.

iPhone’a Nasıl Müzik İndirilir ? ( Resimli Anlatım )

Bilgisayar kullanmadan nasıl iPhone’a MP3 indirilir merak ediyorsanız, bu yazıda bunun yöntemini anlattık. Yine bu yazımızda da Document 5 uygulamasını kullandık.

iPhone’a Müzik Yükleme ( Resimli Anlatım )

Yeni iPhone alanların en çok sorun yaşadıkları alanlardan birisi de bilgisayardan iPhone’a müzik transfer etmek. Bilmeyenler için gerçekten bu basit işlemler sorun olabiliyor. Bu yazımızda, iPhone’a bilgisayardan nasıl müzik yükleneceğini anlattık.

iPhone’da Herhangi Bir Şarkıyı Zil Sesi Yapmak

Apple bedava olan hiçbir şeyi sevmez. Bu yüzden olsa gerek, para vermeden cihazınızda zil sesi oluşturmanıza bile engel olur. Bu yazımızda, herhangi bir şarkıyı nasıl zil sesi yapabileceğinizi anlattık.

Müzik koleksiyonunuza istediğiniz cihazdan nasıl ulaşırsınız?

Bu yazımızda da müzik koleksiyonlarınıza istediğiniz herhangi bir sistemden nasıl ulaşabileceğinizi anlattık. Windows, Mac, iPhone, iPad veya başka herhangi bir cihazdan müzik koleksiyonlarınıza ulaşabilirsiniz.

iPhone’a iTunes ile Zil Sesi Nasıl Yapılır?

Günümüzde iTunes üzerinden iPhone zil sesi yapmak oldukça basit. Ancak bunun yanında bazı yöntemlerin fazlasıyla zor olduğunu da görme şansı buluyoruz. Oysa bunun en kolay yöntemi AAC Encoder ile saniyeler içerisinde zil sesinizi ayarlamaktır.

Apple Müzik arşivlerinizi bilgisayarınıza MP3 olarak indirebilirsiniz.

Telefonunuzdaki veya tabletinizden Apple Music’den indirdiğiniz parçaları bilgisayarınıza MP3 olarak kaydetmek ister misiniz?

Cevabınız EVET ise, bu konuda bu işlemin nasıl yapıldığını anlattık.

iPhone ile müzik dosyası, mp3 indirebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz yöntemlerden bir seçki sunduk. Sizler de beğendiğiniz yöntemleri yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?