iPhone İle Çektiğiniz Fotoğrafları Baskı Fotoğraflara Dönüştürün

0
321

Akıllı telefonlar hayatımızın hemen her alanında etkin bir şekilde rol almaya başladı. İnternet üzerinden yaptığımız hemen her işlemde, iletişimin maksimum seviyesinde, hatta ulaşımda bile akıllı telefonlardan yararlanabiliyorsunuz. Tüm bunları bir kenara bırakacak olursak akıllı telefonlarla beraber hayatımızda yaşanan en büyük değişiklik fotoğrafçılık alanında oldu.

Eskiden bir anı ölümsüzleştirmek için kullanılan ve nispeten taşıması daha zor kameraların yerine artık akıllı telefonlar kullanılabiliyor. Sadece bir iki tuşa basarak akıllı telefonunuz üzerinden istediğiniz kadar fotoğraf çekebiliyorsunuz. Üstelik bunun için ekstra hiçbir teknolojiye ihtiyaç duyulmuyor. Bir de iPhone 7 serisinde olduğu gibi profesyonel kamera sistemlerine sahip olan akıllı telefonların kullanılması bu alanda en iyi performansın elde edilmesini sağlıyor.

Prynt Pocket, iPhone Fotoğrafları İçin Baskı Kılıfı

Bu noktada akıllı telefonların en büyük sorunu ise fotoğrafların dijital olarak kullanılabiliyor olması. Eski sistemlerde olduğu gibi çektiğiniz resimleri fiziksel bir obje olarak ele almanız resimlerinizi anılarınız olarak çerçeveletmeniz gibi ayrıcalıklara erişemiyorsunuz.

Akıllı telefonların en büyük sorunlarından biri olarak gösterilen bu soruna ise çözüm oluşturabilecek yeni bir teknoloji ürünü ortaya çıktı. Sadece iPhone akıllı telefonlara uyumlu olan Prynt Pocket kılıf sayesinde artık tüm bunları yapabileceksiniz. Prynt Pocket özlenen baskı fotoğrafları geri getiriyor. Tek yapmanız gereken fotoğraf çekmek.

Prynt Pocket Nasıl Çalışıyor?

En çok merak edilen nokta ise Prynt Pocket kılıflarının nasıl çalıştığı. Çalışma mantığı da oldukça basit. Telefonun alt kısmına takılan kılıf telefonların Lightning girişinden iPhone serisi telefonlara bağlanıyor ve fotoğraf çektiğiniz anda kılıflara fotoğraflar anında iletiliyor. Fotoğraf bu süre içerisinde çoktan iPhone hafızasındaki yerini almış oluyor ve birkaç saniye içerisinde sanki yazıcıdan belge alırmış gibi fotoğraflar Prynt Pocket kılıf içerisinde baskı olarak kullanıcılara sunuluyor.

Oldukça başarılı bir çalışma olarak gösterebileceğimiz çalışmada Prynt Pocket kılıflarının içerisinde yer alan fotoğraf baskı kağıtları sayesinde mürekkep kullanımına gerek kalmayan bir teknolojiden de yararlanılıyor. Tüm bu özellikleriyle beraber eski ile yeniyi harmanlayan telefon kılıfının fiyatı ise 150 Euro.   

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?