iPhone için Yüksek Gerçekliğe Sahip Korku Oyunu Hayat Buluyor

0
2889

Bazen böyle yeni şeyler görmek insanı heyecanlandırıyor. Bildiğiniz korku oyunlarını unutun. Artık gerçekliği yükseltilmiş, korku oyunları yapılıyor ve bunun için ilk adım Night Terros adlı oyun ile atılmış durumda. Aslında böyle bir yeniliğin bu denli geç kalmış olması büyük bir hataydı.

Oyun akıllı telefonunuzun veya tabletinizin kendi kamerasını kullanıyor. Oyun kameranızdaki anlık görüntüler üzerinde gerçekliği yükseltilmiş hayalet, farklı yüz gibi eklemeler yaparak sizi bir maceraya sürüklüyor. Bu macera aslında normalde isteyeceğiniz türden değil ve oldukça ürkütücü. Macera biranda kovalamayaca dönüyor ve telefonunuzdan gelen seslerle korkunun seviyesi yükseltiliyor.

Oyunu oynamadan önce yapacağınız iki şey var: kameranızı açmak ve ışıkları kapatmak. Ve evinizde yavaş yavaş küçük bir gezintiye başlayabilirsiniz. Ani ışık patlamalarını yaşayabilir ve telefonunuzun ses ve titreşimini kontrol eden oyunun sizi daha da ürkütmek adına girişimlerine şahit olabilirsiniz.

Night Terrors şuan Indiegogo üzerinde gelişimine destek bulabilmek için 70.000 $’lık hedefi ile desteklere açık durumda. Ve isterseniz 150 $ bağışta bulunarak oyuna bir hayalet veya itici bir karakter ile dahil olabiliyorsunuz. 70.000 $ hedefi için şuan da en azından ben bu yazıyı hazırlarken 1.209 insan tarafından destek görmüş ve 19.601 $’a ulaşmış durumda. Detaylar için buradan devam edebilirsiniz.

Oyun için olanaklar sınırsız ve düşünce itibari ile Night Terrors şimdiye kadar ki yapılmış en iyi korku oyunlarından birisi olabilir. Henüz üzerinde çalışmaların devam ettiği oyun şuan için App Store veya diğer marketler üzerinde ne yazık ki mevcut değil. Yakın zamanda çalışmalarının tamamlanacağı oyun önce iOS cihazlar için ardından Android için yayınlanacak.

Oyun için bir de tanıtım videosu var, aşağıdan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?