iPhone Fotoğraf Yarışması Başladı

0
97

Apple’ın yeni akıllı telefonları için reklam çalışmaları devam ediyor. Firma yeni akıllı telefonlarının kamera özelliklerini daha geniş kitlelere ulaştırmak adına özel reklam çalışmaları yapıyor ve son olarak özel bir kamera yarışması başlatıldı. “Shot on iPhone” sloganıyla düzenlenen yarışmayla beraber iPhone ile çekilmiş en iyi fotoğraflar belirlenecek. Kısa bir süre önce başlayan iPhone ile çekildi yarışmasının detaylarından ve yeni yarışmanın nedeninden ayrıntılı olarak söz edelim.

iPhone ile Çekildi

Daha önce birçok kez Shot on iPhone başlığıyla Apple’ın videolar ve görüntüler yayınladığını biliyoruz. Sadece iPhone XS serisi ve iPhone XR akıllı telefonları için değil, daha eski modeller için de aynı yarışmalar düzenlenmiş ve aynı reklam politikaları izlenmişti. Yeni modeller için yapılan bu düzenlemede sürpriz değil.

Söz konusu yarışma kapsamında iPhone ile çekilmiş olan fotoğrafları #ShotOniPhone etiketiyle beraber Instagram ya da Twitter üzerinden paylaşmak gerekiyor. Paylaşımların 22 Ocak ile 7 Şubat arasında gönderilmesi gerekmekte. 7 Şubat tarihinden sonra ise tüm fotoğraflar içerisinde en beğenilen 10 fotoğraf seçilecek.

Shot on iPhone

En beğenilen 10 fotoğrafın ödülü ise fotoğrafların farklı şehirlerde reklam panoları üzerinden yayınlanması olacak. Apple’ın reklam sayfaları, resmi sayfaları ve şehirlerin reklam panolarında yayınlanacak olan kazanan görseller için herhangi bir ödül ise verilmeyecek. 26 Şubat tarihinde kazananların listesi açıklanacak. Apple’ın kazanan kullanıcılara bizzat ulaşacağını da ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: iOS 12.1.3 Güncellemesi Yayınlandı – İşte Değişiklikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?