iPhone Değişim Ücretleri İndirimle Gündemde

0
461

iPhone değişim programı kapsamında amiral gemisi modelleri biraz daha uygun bir fiyata sunuyor. Özellikle ikinci el piyasasının önüne geçen değişim programı kapsamında şu an iPhone XS Max model en üst model olarak alınabiliyor. Bunun dışında iPhone 6s akıllı telefonlarını da satın almak mümkün. Bu noktada geçtiğimiz gün Apple’ın beklenmedik bir karar aldığını gördük. Firma iPhone değişim programı kapsamında sunulan fiyatlarda değişikliklere gitme kararı aldı.

Her zaman fiyatların yükselmesi haberlerine alışmış olsak da bu kez Apple’ın bir indirimle gündeme geldiğini de belirtelim.

iPhone Değişim Programı Fiyatları İndirildi

iPhone değişim programı kapsamında sunulan akıllı telefonların fiyatlarında bir düzenlemeye gidildi. Fiyatlar ciddi bir oranda indirildi. iPhone XS Max modelinden örnek vermek gerekirse, düzenleme öncesinde iPhone XS Max akıllı telefonlarının değişim fiyatı 600 dolar olarak açıklanmıştı. Fiyatlarda yapılan düzenleme sonrasında iPhone Xs Max akıllı telefonlarının değişim fiyatı 500 dolar olarak güncellendi. Yaklaşık olarak 100 dolarlık bir indirim söz konusu oldu.

Xs Max modelini ise doğrudan iPhone Xs akıllı telefonları izledi. iPhone Xs akıllı telefonlarının değişim fiyatı ise 500 dolardı. Düzenleme sonrasında fiyat 420 dolara kadar inmiş oldu. Listede üçüncü sırada yer alan telefon ise iPhone XR akıllı telefonları oldu. iPhone XR akıllı telefonunun fiyatı ise 370 dolardan 300 dolara kadar düşüş gösterdi.

Genel listede bir değişiklik yapılmasının ardından tüm iPhone modelleri için sunulan fiyatları aşağıda yer alan görselde görebilirsiniz.

iPhone değişim programı

Bu listenin dışında kalan bazı modeller için de değişim programı fiyatların güncellendiğini eklemek gerekiyor. iMac Pro değişim programı kapsamında istenen rakam 4240 dolardı. Bu rakam değiştirildi ve 90 dolarlık bir indirim uygulandı.

iPad Pro değişim fiyatı ise 290 dolardan 220 dolar fiyatına kadar düştü. Yapılan güncellemelerin ikinci el pazarını nasıl etkileyeceği ise başka bir merak konusu oldu. En azından şimdilik Apple’ın hamlelerinin pazarda ses getirdiğini söylemek yanlış olmaz.

İLGİLİ HABER:  Apple iPhone X Videoları Paylaşmaya Devam Ediyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?