iPhone Beyaz Kalp Emoji Nasıl Yapılır?

0
546

iPhone beyaz kalp emoji nasıl yapılır konusu tüm kullanıcıların ilgi duyduğu alanlardan biridir. iPhone telefonların mesaj kısımlarında birçok farklı renkte kalp resmi bulunuyor. Genelde kırmızı kalp her zaman en çok kullanılan kalp emojisidir. Bu emoji genelde birbirine aşk hissi duyan kişiler tarafından sıklıkla kullanılır. Ancak en çok merak edilenlerden birisi de beyaz kalp emojisi oluyor.

Bu emoji birçok kalpten farklı anlam taşıyor. Bu nedenle de kullanıcı sayısı giderek daha da artıyor. iPhone beyaz kalp emoji nasıl yapılır sorusuna yanıt verebilmek için ilk olarak cihazınızda bu kalp emojisinin olması gerekiyor. Cihazınız bu emojiyi destekliyor ise kolaylıkla kalp emojisini yapabilirsiniz.

 

iPhone Beyaz Kalp Emojisi Oluşturma

iPhone beyaz kalp emoji nasıl yapılır sorusunun yanıtını cihazın emojileri bölümünde bulmak mümkündür. Bu kalp emojisi telefonların emoji ekranlarının insanlar ve vücut kategorisinde bulunmaktadır. Sarı emojilerin en alt kısımlarında yer alıyor. Kullanabilmek için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Telefonun mesaj kısmına girin.
  • Oradan gülen yüz kısmına işaretleyin.
  • Genel insan yüzlerinin olduğu kategoriyi seçin.
  • En aşağılara gelin ve kalp resimlerini bulun.
  • Buradan dilediğiniz renkte bir kalp seçebilirsiniz.

Beyaz kalp emojisi son derece merak edilen bir emojidir. Ancak bu emojinin her cihazda olmadığını söylemek gerekiyor. Beyaz kalp oluşturma işlemini klavye üzerinden yapmak isterseniz eğer alt tuşuna basılı tutun ve 0129293 rakamlarını tuşlayın. İçi boş olan beyaz kalp anında oluşacaktır.

 

iPhone Beyaz Kalp Anlamı

iPhone ve diğer tüm cihazlarda bulunan kalplerin çeşitli anlamları bulunuyor. Bu anlamlar kişilerin duygularını daha iyi ifade etmelerine olanak tanıyor. Son derece önemli emojileri olan kalp emojilerinde beyaz kalp saf sevgiyi ve karşı tarafa olan güveni ifade ediyor.

kişiler karşılık beklemeden ve oldukça yüksek güven duydukları kişilere karşı beyaz kalp emojisini rahatlıkla kullanabilmektedir. Yalnızca aşk ve sevgi mesajlarında değil aynı zamanda arkadaşlık, dostluk ve kardeşlik mesajlarında da kullanılabilen bir kalptir. Bu nedenle kırmızı kalp gibi yalnızca aşk ile sınırlı bir kalp değildir.

 

Önceki İçerikiPhone 11 Parmak İzi Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikiPhone Ekrandaki Kare Şey Nasıl Yapılır?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?