iPhone Batarya Değişimi

2
827

iPhone akıllı telefonlarında başlıca yaşanan sıkıntıları aşağıda sıralamak gerekirse;

  1. Bataryanın şişmesi,
  2. Belirli bir süre sonra batarya ömrünün sona ermeye başlaması,
  3. Orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılmasının bataryaya zarar vermesi olarak sıralayabiliriz.

Batarya şişmesinin en büyük sebebi telefonun şarjda unutulması, elektrik kesintisi sonrasında gelen aşırı akım, telefonun uzun süre kullanılması sebebi ile çok ısınması, farklı amper ve volt değerlerinde şarj aletlerinin kullanılması olarak verilebilir.

Batarya ömrünün sona ermesini de şu şekilde açıklayabiliriz. Her batarya da olduğu gibi iPhone cihazlarının bataryalarının da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Örneğin ilk zamanlarda bir kaç gün yeterli olan şarj, 300 defa dolumdan sonra bir kaç saat bazına kadar inebilmektedir.

Yukarıda yaşanılan sorunların çözüm yolu ise batarya değişiminin yapılmasıdır.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone batarya değişimi GSM İletişim uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından telefon modelinize özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Batarya değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Batarya değişiminin yapıldığı teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar. Tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takmaktadır.
  2. Teknik servis odası sigortalıdır. Yani cihazınız GSM İletişim’e girdiği anda sigortalanmış olur.
  3. Batarya değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Şarj ömrü ilk günkü haline geri döner.

GSM İletişim’de yapılan iPhone batarya değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

iPhone batarya değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz modele göre farklılık gösterebilmektedir. Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile kullanmakta olduğunuz cihaz modelinin 2018 güncel batarya değişimi fiyatına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda GSM İletişim iPhone Batarya Değişimi kategorisini ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefon Modeli  Batarya Değişimi Fiyatı
iPhone 7 Plus 250
iPhone 7 200
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 150
iPhone 6 Plus 130
iPhone 6 100
iPhone SE 100
iPhone 5s 80
iPhone 5c 80
iPhone 5 80
iPhone 4s 60
iPhone 4 60

iPhone Parça Değişimi Nasıl Yapılır

GSm İletişim’de iPhoen parça değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde inceleyebilmenizi sağlayabilmek için GSM İletişim uzman ve tecrübeli teknisyenleri tarafından video çekimleri gerçekleştirilmekte ve bu videolar Youtube ekibi tarafından GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

 

iPhone batarya değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum alanına yazarak sorabilir, fiyat listesi için ise teknik servis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ek kaynaklar:

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?