iPhone 8’i Net Şekilde Gösteren Yeni Görseller

3
136

Apple’ın 10.yılı olması sebebiyle sunacağı düşünülen iPhone 8 akıllı telefonları artık ortaya çıktı. Doğrudan Apple tarafından yapılan bir açıklama olmasa da yeni seri akıllı telefonların hem görselleri olduğu iddia edilen görsellerin çok sık paylaşılıyor olması hem de iPhone 8 akıllı telefonlarının Apple’a yakın kaynaklarından verilen tüyoları.

Tüm bu haberlerle beraber yavaş yavaş şekillenmeye başlayan iPhone 8 akıllı telefonlarının son olarak ise yeni görselleri ortaya çıkmış durumda. Özellikle yayınlanan yeni görseller telefonların tüm hatlarını hatta tüm yapısını ortaya koymuş durumda. Tabi ki her zaman olduğu gibi iPhone 8 görselleri olduğu iddia edilen bu görseller doğrulanmış değil.

iPhone 8 Görselleri En Önemli Detayları Ortaya Çıkardı

Apple’ın yeni seri akıllı telefonları için son olarak Çin kaynaklı bir siteden yeni paylaşımlar yapıldı. iPhone 8 görselleri iddiası ile yayınlanan görseller ise telefonların gerçekten tüm detaylarını ortaya koymuş oldu. Yeni seri akıllı telefonların öncelikle parmak izi yerleşiminin ark kapakta yapıldığını gösteren iPhone 8 görselleri, bunun dışında ana ekranda hiçbir tuş ve işlev alanı kullanılmadığını ortaya koyuyor.

iPhone 8 görselleri
iPhone 8 görselleri

iPhone 8 görselleri olduğu iddia edilen ve maket ya da çizim değil doğrudan prototip olarak yayınlanan resimlerin, dikey çift kamera kullanıldığını gösterdiğini de belirtelim. Ekran kısmında da geniş ekran kullanımı yapacağı görülen akıllı telefonların, güç tuşu ve kilit tuşlarının ise çok daha geniş bir yüzeyi kullanıldığı görülüyor.

iPhone 8 görselleri
iPhone 8 görselleri

iPhone 8 Tasarımı Belli Mi?

iPhone 8 görselleri olarak yayınlanan son resimlerden sonra artık genel bir düşünce oluştuğunu da belirtelim. Yayınlanan bütün görsellerde aynı tasarımlar üzerinde duruluyor. Yayınlanan görsellerin Çin kaynaklı olanları, Apple’ın çalışanları olduğu iddia edilen kaynaklardan gelenler ve Foxconn çalışanı olduğu iddia edilen kişilerden gelen tasarım detayları ve tüm son görsellerde aynı hatlar üzerinde duruluyor.

iPhone 8 görselleri
iPhone 8 görselleri
gallerygallery

Bu durumda da artık iPhone 8 için ana hatlarıyla bir tasarımın oluştuğunu ve genel görüşe göre telefonların, arka kısımda parmak izi, dikey çift arka kamera ve geniş ekran gibi tasarım ayrıntılarının bulunacağını belirtelim. Şimdi son aşamada Apple’ın doğrulaması için tanıtımı beklemek gerekecek.    

3 YORUMLAR

  1. Merhaba bi soru sormak istiyorum acil lütfen yardımcı olur musunuz ? Bilgisayarımdan iphoneme müzik atmak istiyorum ama bilgisayarıma itunes indiriliyor ama açılmıyor bir kaç kere daha denedim ama açılmadı ne yapmam lazım ? 🙁

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?