iPhone 8 Ve iPhone 8 Plus İçin En İyi Kılıflar

0
1121

Apple’ın yeni akıllı telefonları olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus geçtiğimiz haftalarda tanıtılmış ve geçtiğimiz günlerde de satışa sunulmuştu. Kullanıcılara gönderilmeye başlanan Apple’ın yeni akıllı telefonlarını satın almak için ufak bir servet ödendiği için kullanıcılar iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini korumak ve şıklıklarına şıklık katmak için etkileyici kılıflar arıyor. İşte tamamen cam arka yüzeye sahip olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleriniz için şık ve dayanıklı kılıflar;

iPhone 8 İçin Silikon Kılıf

Apple bilindiği gibi uzun bir süredir kendi akıllı telefonlarını tanıttıktan sonra o telefon modelleri için kendi kılıflarını üretiyor. Apple’ın kılıfları silikon ve deri diye ayrılırken Apple iPhone 8 modelini tanıttıktan sonra kendi silikon kılıflarını güncelledi. iPhone 8 modelleri için farklı renk seçeneklerine sahip olan bu silikon kılıflar dayanıklı olmasıyla da dikkat çekerken iyi bir dokunuş hissine sahip. Apple’ın bu silikon kılıflarını apple.com.tr adresi üzerinden temin edebilirken bu kılıfların iPhone 7 modeline de tam uyum sağlayacağını hatırlatmakta fayda var. Ayrıca Apple iPhone 7 ve iPhone 8 modeline ürettiği bu kılıfın iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modeline uyan sürümlerini de satışa çıkartmış durumda.

Peel’in Süper İnce iPhone 8 Kılıfı

Kılıf üreticileri arasında yeni markalardan birisi olan Peel’in henüz ülkemizde satışa sunulmayan süper ince kılıfları da iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleriyle birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahipleri için iyi bir seçenek olabilir. Kullanıcıların iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerine kılıf taktıklarını neredeyse unutturacak olan Peel’in kılıfları süper ince yapıya sahip ve bu ince yapıya rağmen inanılmaz bir dayanıklılık sunuyor. Peel’in kendi logosunun kılıf üzerinde yer almadığı düşünüldüğünde bu kılıfta en iyi iPhone deneyimi sunmak hedefleniyor.

Ted Baker SPARKLS Glitter Hard Shell for iPhone 8 / 7 – Silver

Eğer ki iPhone 8 ve iPhone 7 akıllı telefonunuz için biraz daha sert bir kılıf istiyorsanız akıllı telefonunuzun daha kalın olması sizin için bir anlam ifade etmiyorsa Ted Baker SPARKLS Glitter Hard Shell for iPhone 8 / 7 – Silver kılıflarını deneyebilirisiniz. Ülkemizde henüz satılmaya başlanmayan bu kılıfın Rose Gold renk seçeceği de mevcut. Ayrıca Ted Baker SPARKLS Glitter Hard Shell for iPhone 8 / 7 – Silver kılıflarının iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modellerine uyacak seçenekleri de bulunuyor.

İLGİLİ HABER:  Tüm Apple Ürünlerine Yeni Zam Geldi

Speck Presidio Grip for iPhone 8 

Kılıf üreticileri arasında pek çok kişinin sevdiği markalar arasında yer alan ve ülkemizde de yeniden satışa sunulan Speck’in iPhone 8 için ürettiği kılıflar pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Ele oturan bir yapıda olan Speck’in iPhone 8 ve iPhone 7 kılıfları dokulu yapısıyla elden kolayca düşmeyi engelliyor. Telefonunuzu yere düşürme gibi durumlarda da oldukça başarılı sonuçlar veren Speck’in kılıfları oldukça şık yapısıyla da dikkat çekiyor.

Olixar Ultra İnce iPhone 8 / 7 Kılıfı

Eğer ki iPhone’unuzun görünmesini ve de hafif derece korunmasını diliyorsanız Olixar’ın iPhone 8 için ürettiği ultra ince kılıfları tam size göre olabilir. Bu kılıflarla birlikte iPhone’unuzun arkasında kristal netlik kazanırken iPhone’unuzun görünümünü maskelemeyeceksiniz.

Nodus Shell Case for iPhone 8 / 7 

iPhone’lar için kaliteli çanta ve deri ürünler üreten Nodus iPhone 8 için ürettiği kılıfları tanıttı. iPhone akıllı telefonlarını lüks bir kılıfla korumak isteyen kullanıcılar için en iyi seçeneklerden birisi olan bu kılıflar yumuşak ve magnetik bir yapıya sahip. Bu sayede kullanıcılar akıllı telefonlarını metal alanlara kolayca yapıştırabiliyor.

 

Tech21 iPhone 8 / 7 Şeffaf Kılıf 

Kılıf üreticileri arasında yer alan Tech21’ın iPhone modelleri için ürettiği kılıflar pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyordu. iPhone 8 ve iPhone 7 modelleri için üretilen şeffaf kılıflarıyla tam koruma sağlayan Tech21’in kılıfları dayanıklı olduğu kadar şık olmasıyla da dikkat çekiyor. Tech21’ın kılıflarını apple.com.tr adresinden talep edebilirsiniz. Tech21’ın iPhone 8 ve iPhone 7 modellerine göre olan bu kılıflarının iPhone 8 Plus ve iPhone 7 Plus modellerine uyan sürümlerini de bulmak mümkün.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?