iPhone 8 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
79

Apple’ın akıllı telefonlarında büyük bir yeniliğe gittiği iPhone 8 modellerinin ne zaman satışa çıkacağı konusu en çok merak edilen konulardan biri olmuştu. Telefonların çıkış tarihi için tanıtımda resmi bir açıklama gelmiş ve hatta çoktan bazı ülkelerde yeni model çıkış yapmıştı. Hatta yeni modellerin ilk testlerini de daha önce paylaşmış ve kullanıcı yorumlarını eklemiştik. Fakat ülkemiz için iPhone 8 serisinin ne zaman satışa çıkacağı ve satış fiyatının ne kadar olacağı konusunda bilgiler bir türlü verilmemişti. Şimdi ise merakla beklenen konu hakkında ilk açıklama geldi.

Apple iPhone 8’i Satışa Sunuyor

Merakla beklenen yeni seri akıllı telefonların ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı konusu da netlik kazandı. Buna göre Apple’ın yeni iPhone 8 akıllı telefonlarının Ekim sonu satışa çıkmış olacağı belirtildi. Önümüzdeki haftadan sonra ön siparişlerinin açıklanması beklenen iPhone 8 akıllı telefonlarını 20 Ekim tarihinde alabileceğiz. Yeni akıllı telefonların fiyatına gelince ise bir bilgi verilmiş değil. Fiyat konusunda yapılacak olan resmi açıklamaları beklemek gerekiyor.

iPhone 8

Özellikle iPhone 8 Plus modelinin fiyatının ise 4.500-5.000 TL arasında yüksek bir fiyata sahip olması bekleniyor. iPhone X modeli içinse hala bir bilgi bulunmuyor. Bu model ülkemize çok geç gelebilir. Sadece ön siparişler için 3 Kasım açıklaması gelmiş olsa da ülkemizde bu modelin çıkış tarihi Ocak ayını bulabilir.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp, iPad Modelleri İçin Önemli Bir Düzenleme Yayınlamaya Hazırlanıyor

İLGİLİ HABER:  YouTube Reklam Sistemi İçin Yeni Dönem

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?