iPhone 8 Tasarımını Merak Edenlere Müjde

iPhone 8 akıllı telefonları için yeni görseller gelmeye devam ediyor. Şimdi de iPhone 8 akıllı telefonları için yeni kalıp görselleri paylaşıldı.

0
46

iPhone 8 akıllı telefonlarının üzerine çok uzun sürelerdir konuşmaya devam etmekteyiz. Artık Apple’ın yavaş yavaş üretimine doğru ilerlediği bilinen iPhone 8 akıllı telefonlarının bu kadar gündemde olması telefonlarla ilgili olarak sürekli yeni iddiaların gelmesine de neden oluyor. Son olarak sadece yeni amiral gemisi akıllı telefonları değil bunun dışında geleceği konuşulan 3 yeni modelle ilgili olarak yeni kalıp görselleri paylaşılmıştı. Telefonların tasarımlarını net bir şekilde ortaya koyan yeni kalıp görsellerinden sonra şimdi ise yine 3 modelin yani iPhone 7s Plus, iPhone 7s ve iPhone 8 telefonlarının tasarımlarını ortaya çıkan kalıp görselleri paylaşıldı. iPhone 8 tasarım detaylarını ortay koyan kalıp ise en çok ilgi çeken görsel oldu.

iPhone 8 Tasarım Belirginleşti

İki gün önce paylaşılan görsellerden sonra iPhone 8 tasarım kısmı için detaylı bilgiler veren bu yeni görsellerin birçok konuyu netleştirdiğini de görüyoruz. Özellikle arka kapak ve kamera sistemleri konusunda çok detaylı bilgiler elde edilmesini sağlayan yeni görsellerde iPhone 8 tasarım kısmında ise yine dikey kamera kullanımı yapıldığı görülüyor.

iPhone 8 kalıpları

Akıllı telefon devinin daha önce paylaşılan kalıp görsellerine neredeyse birebir benzeyen yeni kalıp görsellerinde yer alan en dikey kamera ve logo delikleri bu görsellerde de yer alıyor. iPhone 8 tasarım kalıbında dikkat çeken bir diğer nokta ise kalıpta tek delik olması. Sadece logo kısmının delindiği görülen kalıbın iPhone 7s Plus modelinde ise iki farklı delik bulunuyor. Acaba kapakta konumlandırılacak parmak izi sensörü iPhone 7s Plus için mi geçerli? Bunu bilmek oldukça zor.

Güç Tuşları Çok Daha Uzun

iPhone 8 tasarım kalıpları konusunda son olarak bu modelde güç tuşunun çok daha uzun olduğunun ortaya çıktığını da belirtelim. Tabi tüm bu detaylar henüz doğrulanmış detaylar olarak karşımıza çıkmıyor. Yani yine de konuşmak için erken.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?