Ana Sayfa Haberler iPhone 8 Tanıtılmadan Ekran Koruyucuları Çıktı

iPhone 8 Tanıtılmadan Ekran Koruyucuları Çıktı

0
70

iPhone 8 akıllı telefonları başlı başına yepyeni bir akıllı telefon olacak. Sadece Apple için değil genel olarak akıllı telefon dünyası için yepyeni bir model olması beklenen iPhone 8 telefonlarının, beklentilerinin bu kadar yüksek olması telefonların her detayının da konuşulmasına neden oluyor.

Özellikle son dönemde iPhone 8 telefonları için ortaya çıkan detaylar ise artık iyiden iyiye iPhone 8 modellerinin şekillenmesini sağlamaya başladı. İlk olarak yeni seri akıllı telefonların ekran sistemi hakkında detayların paylaşıldığını gördük. Son gelen iddialarda yine iPhone 8 ekranlarıyla ilgili beklenen teknolojileri ortaya koymakta. Üstelik bu kez somut bir ürünle karşı karşıya kaldık.

iPhone 8 için Korumalı Camlar

Daha önce iPhone 8 akıllı telefonlarının ekranlarının nasıl olacağı konusunda tahminler, görseller, kalıp görselleri ve çizimleri gibi daha soyut nesnelerin iddialarla gündeme geldiğini görmüştük. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların ekranları için tasarlanan kırılmaz cam koruma kılıfı piyasaya çıkarıldı.

iPhone 8 kırılmaz camları

iPhone 8 telefonlarının tanıtımı bile yapılmadan kırılmaz cam satışının başlaması da bir başka kafa karıştıran nokta oldu. Apple tarafından da konu hakkında bir açıklama gelmediğini belirterek iPhone 8 için olduğu iddia edilen kırılmaz camların özelliklerine geçelim. iPhone 8 için çıktığı belirtilen kırılmaz camların özellikleri de telefonlar hakkında bilgiler vermekte.

Camlar Tam Ekrana Uyumlu

iPhone 8 kırılmaz camları olduğu belirtilen camların, uzun süredir haberlerde konu edindiğimiz tam ekran tasarımını doğruladığını görüyoruz. Home tuşu ve benzeri bir bölümünün ve özel ayrılmış alanlarının bulunmadığı görülen iPhone 8 kırılmaz camlarının sadece ekrandan oluştuğunu da görmekteyiz.

Mobilefun adı verilen bir site üzerinden yayınlanan yeni aksesuarların fiyatı için de bir açıklama yapılmış durumda. iPhone 8 kırılmaz camları için konuşulan fiyatın ise 29 dolar olduğu belirtiliyor. Telefonlar çıkmadan yeni iPhone modelinin aksesuarlarının çıkması her ne kadar kafaları karıştırmış olsa da daha öncede serilerde benzer durumların yaşandığını görmüştük. Bakalım yeni seri de ne kadar benzerlik görülecek.

YORUM YOK

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?