iPhone 8 Plus İçin Yeni Rehber Videoları Yayınlandı

0
107

Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olan iPhone 8 akıllı telefonları satışa çıktı. Yeni telefonların satışa çıkmasının hemen ardından Apple’ın reklamları da yoğunlaşmaya başladı. Düşük seviyede ilerleyen iPhone 8 satışlarını arttırmak adına Apple’ın en önemli reklam hamlesi ise yeni portre modu tanıtımı olarak değerlendiriliyor.

iPhone 8 akıllı telefonlarında yer alan A11 Bionic çiplerinden güç alan yeni portre modu üzerinde durarak, kullanıcıların kamera kalitesine dikkat kesilmesini sağlayan reklamlar bir yana Apple, yeni portre modlarının nasıl kullanılacağı konusunda da bilgilendirmeler yapmaya devam ediyor. Marka bu noktada son olarak portre ışık modlarının nasıl kullanılacağını gösteren videolar paylaştı.

iPhone 8 Plus Portre Işık Modları Videosu

Apple’ın resmi Youtube sayfası üzerinden paylaşılan yeni videolarla beraber portre modunun yeniliklerinin nasıl kullanılacağı gösteriliyor. İlk video içerisinde Apple’ın yeni akıllı telefonlarında portre modunun çekimi sırasında, ışık modlarının nasıl kullanılacağı konusunda bilgiler veriliyor. Çekim modlarının seçimi ve çekim modlarının ne gibi bir etki oluşturduğunu gösteren video, iPhone 8 Plus akıllı telefonlarının çekim kalitesini gösteriyor.

Bunun yanı sıra ikinci video kısmında da portre ışık modlarının çekimden sonra nasıl kullanılacağı gösteriliyor. Yani daha önce çekilmiş olan fotoğraflarınızda yeni ışık modlarının nasıl kullanılacağı konusunda bilgiler veriliyor. Şu an için iki ayrı video serisinin yayınlandığını görüyoruz. Bir seride portre ışık modlarının nasıl kullanılacağı anlatılırken, bir diğer seride ise iPhone 8 reklam videoları yayınlanıyor.

Her iki video serisinin de Youtube kanalı üzerinden yayınlanmasına karşın, reklam filmlerinin yavaş yavaş büyük bütçeli tanıtımlara da dahil edildiğini görüyoruz. Tüm bu adımların iPhone 8 satışlarını ne kadar yükselteceği tartışılır? Özellikle telefonların iPhone X bekleyenleri pek etkilemediği kesin. Firma bir nevi kendisine rakip olacak demek yanlış olmaz.

İLGİLİ HABER:  iPhone X ve iPhone 8 ve 8 Plus Sarı Ekran Sorunu

İlginizi Çekebilir: iPhone X Üretiminde Önemli Değişiklik

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?