iPhone 8 Plus ekran değişimi fiyatları 2018

0
61

iPhone 8 Plus ekran değişimi Türkiye’de ilk defa GSM İletişim uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından çekilerek sesli anlatımlı bir şekilde GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmiştir.

iPhone 8 Plus ekran değişimi aşamalarını daha yakından inceleyebilmek için hemen aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 8 Plus ekran değişimi profesyonel GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından telefonunuza özgü olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süreç 2 (iki taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Cihazınıza format atılmaz. Tüm verileriniz ve dosyalarını olduğu gibi kalır.
  2. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ürün kullanılır.
  3. Telefonunuzun ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Ekran değişiminin ardından telefonunuz dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. İnceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi gerçekleştirilir.
  6. Ekran kırılması sorununu tekrar yaşamanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

iPhone 8 Plus ekran değişiminin sonrasında ise yapılan ilk işlem 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınızın hazırlanmasıdır. Garanti kartınız sayesinde ise, garanti süreci içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik ve donanımsal sorun GSM İletişim APPLE uzmanları tarafından herhangi bir ücret alınmadan çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone 8 Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

iPhone 8 Plus ekranı kırılan kullanıcıların sorduğu ilk soru “iPhone 8 Plus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi?” sorusu olmaktadır. Maalesef ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalır. Çünkü ekran kırılması, ön cam çatlaması, telefonun darbe alması sonucu ekranın hasar görmesi, sıvı teması ve benzeri problemler telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir.

İLGİLİ HABER:  Covid-19 ve Siber Güvenlik

 

iPhone 8 Plus Teknik Servisi

GSM İletişim’de ekran değişiminin aynı sıra diğer tüm parça değişimi işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Yaşadığınız sorunlar hakkında aklınıza takılan sorular, parça değişimleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?