iPhone 8 Kutusunda Görüntülendi

1
94

Merakla beklenen iPhone 8 modeli için çıkış tarihi yaklaşmaya başladı. Her ne kadar stok sorunu yaşanacağı ve üretimin gecikeceği iddiaları gündem olsa da tüm bunlara karşın akıllı telefonların Eylül ayı sonunda tanıtılması bekleniyor. İlk etapta sadece 3-4 milyon üretilmesi beklenen yeni seri akıllı telefonların paylaşımları ise her geçen gün yenilenmeye devam ediyor. Son olarak tüm bu iddialarla beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının maket videosu paylaşılmıştı. Şimdi ise daha net bir fotoğraf paylaşıldı. Bu kez iPhone 8 kutu içerisinde görüntülendi.

iPhone 8 Kutusunda Yer Alan Detaylar

Telefonların test kullanıcılarına verilen prototip görselleri olduğu iddia edilen yeni görsellerin paylaşılmasıyla beraber telefonların tasarım detayları da netlik kazanmış oldu. İlk olarak iPhone 8 dış yüzeyi hakkında bilgilerin bulunduğu yeni görsellerin, bazı beklentileri değiştirdiğini de söylemek gerek. Öncelikle fotoğrafların yine Benjamin Geskin tarafından paylaşıldığını belirtelim.

iPhone 8

Bunun dışında görsellerde yer alan telefonların ön yüzünün beyaz olduğu görülüyor. Yine tam ekran kullanılmış olsa da daha önce paylaşılan görsellerde yer alan kamera yerleşimi değiştirilmiş gözüküyor. Beklendiği gibi üst kısımda tamamen çerçevesiz bir yapı kullanılmamış. Bunun yerine kamera ve mikrofon bölümü için ayrılmış bir yüzey görülüyor. Bunun dışında ön kısımda ekranları engelleyecek herhangi bir detay yok.

iPhone 8

Arka Yüzey Görüntülenmiyor

Kutu içeriği olarak adlandırılan yeni iPhone 8 prototip görsellerinde, telefonların arka kısmı hakkında ise bilgi verilmediğini belirtelim. Arka bölüm için çok fazla detay verilmediği gibi ön ekranın üzerinde yer alan koruyucunun kaldırılmasıyla ön ekran görüntüleniyor. Şu an için sadece görsel olarak paylaşılan yeni seri iPhone 8 akıllı telefonlarının, teknik özellikleri konusunda da bilgiler verilmemiş.

iPhone 8

Şimdilik yeni modellerin görsel iddiaları bu şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Benjamin Geskin tarafından da paylaşılan görsellerde devam edecek gibi gözüküyor. Tüm bu görsellerle ortaya çıkan detayların ne zaman doğrulanacağı ise merak konusu.

İlgili Haber: iPhone 8 İçin Tüm Detayları Ortaya Koyan Video

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?