iPhone 8 Konsept Videosu Büyüledi

0
35

iPhone 8, her açıdan akıllı telefonlar arasında en çok dikkat çeken model olacak. Baktığımızda henüz adı bile net olarak belli olmasa da hem yeni seri akıllı telefonlar için tedarikçilerden istenen parçalar hem de yeni seri için Apple ile beraber çalışan kaynaklardan gelen bilgilerle beraber, iPhone 8 olarak gelmesi beklenen akıllı telefonların tasarımsal özelliklerinin de netlik kazanmaya başlandığı da biliniyor.

Çok daha geniş bir ekran, çok daha başarılı kaplama malzemeleri ve bir o kadar da yüksek teknolojiyle beraber geleceği konuşulan iPhone 8 akıllı telefonları için tüm sızdırılan bilgilerle beraber yeni konsept çalışmaları da ortaya çıkmaya başladı.

iPhone 8 Böyle Gelirse Rekor Kırabilir

iPhone 8 için son olarak ise Obshansky Vladimir isimli bir tasarımcının konsept videoları yayınlandı. Şimdiye kadar yayınlanmış olan tüm bilgilerle hazırlanan iPhone 8 konsept tasarımları, telefonların beklentilerini biraz daha arttırdı. Öyle ki iPhone 8 konsept videosunda yer alan detaylar, uzun süredir kullanıcıların Apple’dan beklediği değişiklikler.

iPhone 8 konsept videosunda tabi ki telefonların tasarımları için önemli detaylar görülmekte. Bunun dışında farklı olarak yeni konsept videosunda belli başlı teknik özelliklere de vurgu yapılıyor. Peki yeni iPhone 8 konsept videosunda, telefonların nasıl özellikleri olduğu bahsediliyor? Video ile beklenen özelliklere bakalım.

Arka kapakta cam yüzey kullanıldığı ve bu şekilde iPhone 8 akıllı telefonlarında kablosuz şarj sunulacağı belirtiliyor. Ek olarak dairesel boşluklarla stereo speakers kullanımı yapıldığı belirtilen iPhone 8 akıllı telefonlarının, IP67 sertifikasına sahip olacağı, 16 MP değerinde çift arka kamera kullanacağı da ekleniyor.

Eper bir zamandır konuşulan parmak izi sisteminin de ekrana entegre olarak çalıştığının gösterildiği konsept videonun ekran kısmında ise Super AMOLED 5.8 inç ekran ve 2960 X 1440 piksel çözünürlük değeri gibi rekor bir değer sunulması bekleniyor. Tüm detaylarıyla yeni konsept videosu hemen aşağıda.

 

Bakınız: iPhone 7 için Harika Reklam Filmi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?