iPhone 8 Kılıfı Merak Edilenlen Sorulara Cevap Oldu

0
48

iPhone 8 akıllı telefonları için her geçen gün yeni bir iddia gündeme gelmeye başladı. İddialar yoğunlaşmaya başlayınca telefonun detayları konusunda da yeni bilgiler elde eder olduk. Bu noktada markanın iPhone 8 serisi için belli bir tasarım taslağının da ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz. Tüm bu tasarım detaylarıyla beraber son olarak telefonlara ait olduğu gösterilen bire kılıf paylaşıldı. Paylaşılan kılıflarla beraber iPhone 8 modelinin tam anlamıyla nasıl bir telefon olacağı da ortaya koyulmuş oldu. Hemen kılıfın detaylarından bahsedelim.

iPhone 8 Çift Arka Kamera

Öncelikle telefonun çift arka kamerasını ele almak gerekiyor. Arka kısma konumlandırılmış olan çift arka kameranın kılıf görsellinde de dikey konumda olduğu gözleniyor. Sadece dikine olması değil aynı zamanda diğer modellere göre daha geniş bir kamera bölümüne yer verildiğini de eklemek gerekiyor.

iPhone 8 kılıfları

Kamera iddiaları neredeyse netlik kazanmışken söz konusu kılıfın bundan farklı olarak parmak izi sensörleri hakkında da bilgi verdiğini belirtelim. Son günlerde daha ağır basan ön ekrana entegre parmak izi sensörünü öne çıkaran kılıfların arka kısımda olacağı iddia edilen parmak izi sensörlerine ise yer vermediğini görüyoruz. Akıllı telefonun tasarımı konusunda en başarılı detay bilgileri olarak gösterilen kılıflarda yer alan son detay ise güç tuşu detayı.

Güç Tuşu Çok Daha Geniş

Henüz telefonların neden güç tuşunu daha büyük tutacağı bilinmiyor fakat kılıf görsellerinde de iPhone 8 telefonlarının güç tuşunun daha büyük olduğunu görebiliyoruz. Güç tuşu bölümünün geniş olmasıyla beraber iPhone 8 serisinde bazı kullanımların değişeceği görüşüne de hakim olabiliriz.

Tüm bu detaylarla beraber yeni seri akıllı telefonları hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkmış gibi gözükse de çıkışının gecikeceği konuşulan iPhone 8 akıllı telefonlarının daha çok değişim gösterebileceğini de eklemek gerekiyor. Bunun için tanıtıma kadar net bir bilgi vermek mümkün değil. Fakat kılıf görsellerinin de son dönemdeki iddiaları güçlendirdiği de bir gerçek.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?