iPhone 8 İyiden İyiye Şekillenmeye Başladı

0
63

Amiral gemisi akıllı telefon modeli olarak gelecek olan iPhone 8 akıllı telefonlarının tanıtımı tarihi her gün biraz daha yaklaşıyor. Muhtemelen Apple’ın Eylül ayı içerisinde tanıtımını yapacağı belirtilen iPhone 8 akıllı telefonlarının, üretimine girmiş olduğu düşüncesi hakim. Öyle ki telefonları Eylül ayına yetişmesi adına üretime girmiş olması bekleniyor.

Hal böyle olunca iPhone 8 modelleri için daha fazla görsel ve daha fazla bilgi paylaşımı yapıldığını da görmeye başladık. Son olarak haberlerimizde yeni telefonların çerçeve kısımlarının paylaşıldığını belirtmiş ve görsellerle desteklemiştik. Şimdi ise ön panel için hazırlanmış çerçeve kılıflarının görselleri ortaya çıktı.

iPhone 8 Nasıl Bir Ön Panele Sahip Olacak?

Kılıf olarak gösterilen yeni görsellerde yer alan ön panellere göre, uzun süredir üzerinde durulan iPhone 8 tasarımı da desteklenmiş oldu. Yeni görsellere göre telefonların tam ekran modelleri olacağı vurgulanıyor. Üste kısımda sadece iPhone 8 ön kamera ve yüz tanıma sensörlerinin bulunacağı görülürken, görsellere göre ön ekranda başka hiçbir detay yer almayacak.

iPhone 8

Yani ön kısımda oldukça geniş bir ekran kullanımı yapıldığını göreceğiz. Bunun dışında ön panelde parmak izi sensörleri içinde bir bölüm görmemiz mümkün. Tabi en çok karmaşa ile bakılan kısım parmak izi sensörü kısmı. Haliyle bu konuda da kesin bir bilgi yok.

iPhone 8

Boyut Aynı, Ekran Geniş

Paylaşılan son görseller, iPhone 8 için başka bir iddiayı daha doğruluyor. Bu iddia ekran boyutunun artmasına karşın telefon boyutunun sabit kalması. Görsellerde 4.7 inç kasa boyutunun kullanıldığı görülüyor. Fakat ekran kısmının ise 5 inç üzerine çıkabilecek kadar geniş olacağı, haliyle kullanım alanının çok daha fazla olacağı görüşü de hakim. iPhone 8 için tam anlamıyla nasıl tasarım geleceği henüz kesin olmasa da son gelen görseller tek bir tasarım üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Parmak izi sensörlerinin dışında tam ekran, daha yumuşak hatlar gibi detaylar her iddiada yer almaya başladı.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?