iPhone 8 ile iOS 11 Nasıl Gözükecek?

0
69

Apple’ın yenilikleri bitmek bilmiyor. Uzun bir sürede Apple’ın yenilikleri konuşulmaya devam edecek gibi. Özellikle WWDC 2017 etkinliğinden sonra Apple’ın yeni teknolojilerini görünce bu görüş daha da güçlenmiş oldu. iMac Pro gibi bir canavar, yeni iMac serileri, watchOS 4, tvOS 11 derken birçok yenilik tanıtan Apple’ın tabi ki yine en çok konuşulan yeniliği iOS 11 oldu.

Yeni iPad ve yeni iPhone telefonların varsayılan işletim sistemi olacak olan iOS 11’in sadece bu yönü bile yeni mobil işletim sistemi serisinin önemini biraz daha arttırmıştı. Tabi ki bu tanıtımdan sonra merak edilen noktalardan birisi de yeni iPhone akıllı telefonlarında iOS 11’in nasıl gözükeceği. Özellikle iPhone 8 ile nasıl bir deneyim elde edileceği merak konusu.

iPhone 8 ile iOS 11 Nasıl Bir Uyum Gösterecek?

iPhone 8 akıllı telefonlarında ekran kısmında tam ekran, kamera kısmında çift dikey kamera gibi teknolojiler bekleniyor. Bu durum iOS 11 işletim sisteminin tabi ki tüm yapısını da etkileyecek. Özellikle tam ekran iPhone 8 modeli gelmesi durumunda iOS 11 özelliklerinin çok daha işlevsel bir şekilde kullanılabileceği belirtiliyor.

iPhone 8 ve iOS 11

Klavye özelliğinde tek el kullanım modu, kontrol merkezinin kullanımı gibi birçok konuda iPhone 8 akıllı telefonlarının da öne çıkması bekleniyor. Tabi ki bu kadar merak edilen bir konu olması geliştiricileri de harekete geçirmiş oldu. Öyle ki konu hakkında yeni konsept çalışmaları ortaya çıkmış durumda.

iPhone 8 ve iOS 11

iPhone 8 ile Yeni İşletim Sisteminin Konsept Görselleri

Daha öncede konsept çalışmaları yapılan iPhone 8 akıllı telefonlarının en gerçekçi çalışması olarak gösterilen çalışmada bu kez iOS 11’in nasıl görüne bileceği konusunda da ilk tahminler ortaya çıkmış oldu. Yeni seri akıllı telefonların konsept görüntülerinin gerçek seriyi ortaya çıkarması durumunda ise iPhone 8 akıllı telefonlarının da bir hayli satış elde edeceği de düşünülüyor.  

iPhone 8 ve iOS 11

iPhone 8 ve iOS 11

gallery

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?